Omron infraraudonųjų spindulių termometras GentleTemp

-20%
Žema kaina
Omron infraraudonųjų spindulių termometras GentleTemp

Kaina su nuolaida € 34,48

Kaina: € 43,10

AR
Gamintojas: Omron, Japonija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Ausies Termometras infraraudonųjų spindulių - OMRON GentleTemp (MC-521-E2)

Temperatūros matavimas ausyje

Aksiliarinis, oralinis ir reaktalinis matavimas skaitmeniniu termometru dažnai neparodo tikrosios vidinės kūno temperatūros. Tai priklauso nuo seilių, kūno prakaito ir odos drėgmės kaupimosi. Visi šie veiksniai neturi įtakos OMRON ausies termometro parodymams, kadangi temperatūra matuojama specialiu aukšto techninio lygio davikliu, kuris užfiksuoja infraraudonaisiais spinduliais sklindančią šilumą iš ausies būgnelio. Taip iš smegenų per centrinė nervų sistemą atspindima kūno vidinė temperatūra.

 

Temperatūros matavimas Omron Gentle Temp ausies termometru

Tai labai patogus, greitas ir tikslus temperatūros matavimas. Tereikia vadovautis keliomis taisyklėmis ir kiekvieną kartą gausite tikslų matavimo rezultatą. Pirmiausia patikrinkite, ar ausis švari. Matuoti negalima, jei ausies ertmėje yra susikaupusios sieros ar yra sienelių pažeidimų. Kad būtų apsaugotas aukšto techninio lygio daviklis, kiekvienam temperatūros matavimui naudokite naują švarų zondo dangtelį.

 

Mažesniems vaikams

Vaiko ausies ertmės atstumas iki ausies būgnelio yra trumpesnis nei suaugusiojo, o latakas daug tiesesnis. Naudojant Omron ausies termometrą mažesniems vaikams, būtina prieš matavimą ausies kaušelį lengvai patraukti atgal, nesužeidžiant vaiko, ir švelniai įkišti zondo galiuką į ausį.

 

Suaugusiems ir didesniems vaikams

Augant ausies ertmės kanalas susikreivoja, o kai kuriems žmonėms užauga plaukų. Naudojant Omron ausies termometrą suaugusiems ir vyresniems vaikams, reikia patikrinti, ar zondo galiukas tikrai įkištas į ausį. Ausies kaušelį reikia lengvai patraukti aukštyn ir švelniai įterpti zondo galiuką į ausį. Atminkite, kad temperatūra kairėje ir dešinėje ausyje gali būti nevienoda. Norint palyginti rezultatus, temperatūrą reikia kaskart matuoti vienoje pasirinktoje ausyje.

• Kompaktiškas, elegantiškas ir universalus.
• Įrodyta aukščiausia kokybė.
• Unikalus pozicijos rėžimas užtikrina, kad netinkama zondo padėtis ausyje neturės įtakos tikslumui.
• Pateikiamas su kietu saugojimo dėklu ir turi zondo dangtelius.
• Matavimo laikas – 1s arba 3s
• Ergonomiškas dizainas
• Keičiami apsauginiai zondo dangteliai
• Komplekte 11 atsarginių zondo dangtelių
• Laboratorijos testų patvirtintas tikslumas
• Celsijaus arba Farengeito skalė

 

Garantija: Trys (3) metai

Gamintojas: Omron, Japonija