Testas nėštumo nust.HCG (kasetė) N1

-25%
Žema kaina
Testas nėštumo nust.HCG (kasetė) N1

Kaina su nuolaida € 1,79

Kaina: € 2,38

AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Testas nėštumo nust.HCG (kasetė) N1

Greitas, lengvai atliekamas ir patikimas namie naudojamas nėštumo nustatymo testas, kurį galima naudoti jau pirmąją neįvykusių mėnesinių dieną.

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite instrukciją.
HCG rinkinyje yra vienkartinis testas, įdėtas į aliuminio folijos maišelį, vienkartinė pipetė bei naudojimo instrukcija. Jums papildomai prireiks tik švaraus vienkartinio indelio šlapimui ir laikrodžio, kad galėtumėte sekti laiką. Folijos maišelį atplėškite tik prieš pat naudojimą. Testą atlikite gerai apšviestoje vietoje.

TESTO PROCEDŪRA
1.Nusišlapinkite į švarų indelį. Naudokite pirmąjį rytinį šlapimą, kadangi jis geriausia tinka nustatyti nėštumo pradžiai. Jei tai neįmanoma, tiks ir bet kurio paros laiko šlapimas.
2.Testą iš maišelio išimkite tik prieš pat naudojimą. Padėkite jį ant lygaus paviršiaus langeliu į viršų. Procedūros metu testo nelieskite.
3.Laikykite pipetę vertikaliai ir siaurąjį jos galą įmerkite į šlapimą.
Paimkite ja šlapimo pavyzdį, iš pradžių švelniai paspausdami pipetės pilvelį ir vėliau jį lėtai atleisdami.
4.Pipetę laikykite virš testo ir švelniai spausdami pilvelį nulašinkite 2-3 lašus, leisdami jiems laisvai nukristi į ant testo esantį apvalų bandinio langelį.
5.Rezultatus vertinkite po šlapimo užlašinimo praėjus 5 minutėms.

TESTO REZULTATŲ VERTINIMAS
Jei esate nėščia, raudona linija atsiras ir testo, ir kontroliniame langeliuose. Spalvos intensyvumas gali būti įvairus, langeliuose atsiradusių linijų spalvų lyginti negalima.
Jei spalvota linija atsiranda tik kontroliniame indikatoriaus langelyje,
Jūs nesate nėščia.
Jei raudonos linijos yra neaiškios arba jei spalvotų vietų atsirado už linijų ribų, palaukite dar 5 minutes ir tada vertinkite iš naujo. Jei testo linija yra labai blanki (tai rodo, kad hormono koncentracija šlapime labai maža), po 2 dienų pakartokite bandymą su kitu testu.
Jei per 5 minutes testo ir kontroliniame indikatoriaus langeliuose neatsirado tinkamų linijų, vadinasi, į mėginio langelį įlašinote per mažai šlapimo. Tokiu atveju įlašinkite dar vieną lašą ant to paties testo mėginio langelio, palaukite dar 5 minutes ir vėl vertinkite testą. Praėjus 10 minučių, testo vertinti negalima. Jei neatsirado kontrolinės linijos, tikėtina, kad Jūs arba nesilaikėte testo naudojimo instrukcijos, arba testas yra pažeistas. Tokiu atveju atlikite bandymą iš naujo su kitu testu.

PASTABOS IR NAUDOJIMO APRIBOJIMAI
HCG galima naudoti tik pagal instrukciją, siekiant nustatyti žCG hormono koncentraciją šlapime. Instrukcijoje pateiktų nurodymų nesilaikymas gali lemti klaidingus rezultatus.
Kiekvienas HCG testas naudojamas tik vieną kartą.
Nenaudokite testo, jei maišelis pažeistas arba pasibaigęs tinkamumo laikas.