Aminorūgštys, Atomic 7 (393g) (vyšnių skonio) UNIVERSAL

Aminorūgštys, Atomic 7 (393g) (vyšnių skonio) UNIVERSAL
Maisto papildas
€ 32,20
AR
Gamintojas: Universal, JAV
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Maisto papildas Aminorūgštys, Atomic 7 (393g) (vyšnių skonio) UNIVERSAL

Atomic 7 yra tikslingai ir strategiškai BCAA amino rūgštimis praturtintas produktas. Šiame produkte yra ne tik BCAA amino rūgščių 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas), bet ir kitų ingredientų, tokių kaip citrulino malatas, L-glutaminas ir L-taurinas.
 
VARTOJIMAS: 1 kaušelį (vyšnių sk. 12,9 g, citrinų sk. 13,1 g) maišyti su 250 ml - 350 ml mėgstamo gėrimo. Pirmiausia įpilti gėrimą ir tik po to sudėti miltelius. Geriausia vartoti prieš ir po treniruotės.

 

Maistinė ir energinė vertė:             1 kaušelyje

Vitamino B6

10 mg (714% RPN)

L-leucino

4 g

L-izoleucino

2 g

L-valino

2 g

L-glutamino

2 g

Citrulino malato

1 g

L-taurino

500 mg

RPN - rekomenduojama paros norma.

Pastaba: RPN perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.

 
Sudedamosios dalys:
 
Vyšnių sk.: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-glutaminas, citrulino malatas, L-taurinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, dažiklis alura raudonasis AC (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį), piridoksino hidrochloridas, dažiklis briliantinis mėlynasis FCF.
 
Citrinų sk.: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-glutaminas, citrulino malatas, L-taurinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, piridoksino hidrochloridas, dažikliai: tartrazinas (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį) ir briliantinis mėlynasis FCF.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.