Aminorūgštys, Atomic 7 (413g) (citrinų skonio) UNIVERSAL

Aminorūgštys, Atomic 7 (413g) (citrinų skonio) UNIVERSAL
Maisto papildas
€ 32,20
AR
Gamintojas: Universal, JAV
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

 

Maisto papildas Aminorūgštys, Atomic 7 (413g) (citrinų skonio) UNIVERSAL

Atomic 7 yra tikslingai ir strategiškai BCAA amino rūgštimis praturtintas produktas. Šiame produkte yra ne tik BCAA amino rūgščių, moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas), bet ir svarbiausių rezultatą gerinančių ingredientų, tokių kaip citrulino malatas, L-glutaminas ir L-taurinas. Šie darbingumą gerinantys ingredientai kartu su BCAA amino rūgštimis ne tik pagerina jūsų rezultatus, bet ir padeda greičiau atsigauti po fizinio krūvio. Bet tai tik matoma ledkalnio viršūnė. Atomic 7 mažina nuovargį, pagerina raumenų baltymų sintezę, didina ląstelių tūrį, pagerina imuninės sistemos funkciją, tausoja kepenyse ir raumenyse esantį glikogeną, mažina raumenų irimą ir netgi aprūpina jūsų organizmą energija, ilgai trunkančio fizinio krūvio metu. Bet koks atletas, kuris treniruojasi sunkiai ir intensyviai, savo plaktuvėje turi turėti Atomic 7. Joks kitas BCAA produktas nėra taip pažengęs, kaip Atomic 7.
 
VARTOJIMAS: 1 kaušelį (vyšnių sk. 12,9 g, citrinų sk. 13,1 g) maišyti su 250 ml - 350 ml mėgstamo gėrimo. Pirmiausia įpilti gėrimą ir tik po to sudėti miltelius. Geriausia vartoti prieš ir po treniruotės.

 

Maistinė ir energinė vertė:             1 kaušelyje

Vitamino B6

10 mg (714% RPN)

L-leucino

4 g

L-izoleucino

2 g

L-valino

2 g

L-glutamino

2 g

Citrulino malato

1 g

L-taurino

500 mg

RPN - rekomenduojama paros norma.

Pastaba: RPN perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.

 
Sudedamosios dalys:
 
Vyšnių sk.: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-glutaminas, citrulino malatas, L-taurinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, dažiklis alura raudonasis AC (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį), piridoksino hidrochloridas, dažiklis briliantinis mėlynasis FCF.
 
Citrinų sk.: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-glutaminas, citrulino malatas, L-taurinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, piridoksino hidrochloridas, dažikliai: tartrazinas (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį) ir briliantinis mėlynasis FCF.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.