Angliavandeniai Carbo Plus (1kg) UN

Angliavandeniai Carbo Plus (1kg) UN
Maisto papildas
€ 12,70
AR
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Angliavandeniai Carbo Plus (1kg) UN

Angliavandeniai – tai pagrindinis makroenergetinis vienetas mūsų organizme. Be gliukozės – galutinio angliavandenių skilimo produkto, mūsų organizmas tiesiog negalėtų funkcionuoti. 

Sporte angliavandenių naudojimas ypač svarbus – juk per mažas jų naudojimo kiekis gali ne tik sumažinti sportinius rezultatus, bet ir labai pakenkti sveikatai. Angliavandenių gėrimai – tai ko naudingumą jau visiškai įrodė moksliniai eksperimentai (Burke, 2007), jų naudojimo schemos ir būdai jau senai žinomi profesionaliame sporte, o dabar jau prieinami ir kiekvienam žmogui.

Universal Carbo Plus – tai pačios aukščiausios kokybės gliukozės polimerai pagaminti iš kviečių grūdų. Jame nėra nei saldiklių, nei konservantų, nei kitų priedų – tik 100% natūralūs angliavandeniai. Pasirinkdami šį produktą jūs pasirinksite kokybę ir rezultatus!


VARTOJIMAS: 
Jėgos sporte:
2-3 kaušeliai į 1 l vandens, gerti prieš ir per treniruotę. Gėrimu galite užgerti kreatiną ar aminorūgštis. 
Ištvermės sportas:
Treniruotėse: 0,8 g vienam kūno kg, gerti prieš, per ir po treniruotės.
Angliavandenių įkrova 6 dienos prieš varžybas: 1,2g vienam kūno kg per dieną.
Po varžybų: 0,8 g vienam kūno kg kas valandą 4 valandų laikotarpiu.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Įspėjimas: atsitiktinis geležies perdozavimas yra pagrindinė vaikų iki 6 metų apsinuodijimo priežastis. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, iki 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

 

 

Maistinė ir energinė vertė:
RPN
(1 kaušelis – 18 g)
 
Kalorijų
68 kcal
 
Angliavandenių
17 g
**
RPN rekomenduojama paros norma
** Nėra nustatyta rekomenduojama paros norma

 


Sudedamosios dalys: 100% grynas angliavandenių kompleksas (granuliuoti vidutinio išsišakojimo kompleksiniai angliavandeniai (gliukozės polimerai) išgauti iš aukščiausios kokybės grūdų ir maltodekstrinas).

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.