UAB „Efarmos“ vaistinė

 Interneto puslapyje www.efarma.lt Lietuvos ir užsienio lankytojams siūlome įsigyti vaistinės prekių, pristatant jas į namus ir darbą visame pasaulyje, o Lietuvos gyventojams nuotoliniu būdu siūlome ir nereceptinius vaistus. Visos mūsų siūlomos vaistinės prekės ir vaistai yra pagamintos gerai žinomų farmacijos pramonės gamintojų, tad siūlome kokybiškas medicininės paskirties prekes Jūsų ir Jūsų artimųjų gerai sveikatai palaikyti.

Tikimės užkariauti Jūsų, mieli klientai, palankumą, o atsidėkodami siūlome greitą ir kokybišką aptarnavimą. Svetainėje www.efarma.lt yra įdiegtos patogios, šiuolaikinės atsiskaitymo sistemos, kiekvieno poreikius atitinkantys pristatymo būdai. Nuolat investuojame į programų atnaujinimą ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, stengiamės, kad pas mus pirkti būtų pigu, saugu ir patogu. Visi klientų asmens duomenys yra griežtai saugomi pagal asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Mus galite ir aplankyti – kviečiame užsukti į mūsų vaistinę Vilniuje, Savanorių pr. 6, kurioje siūlome didžiąją dalį internete randamų prekių, vaistų, konsultuojame Jums rūpimais klausimais. Už vietoje įsigytas prekes galėsite atsiskaityti grynais ar mokėjimo kortele.

Jei turite klausimų, kviečiame skambinti specialiu telefonu +370 640 24655. Taip pat galite rašyti mums elektroniniu paštu info@efarma.lt. Pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus. Visų klausiančiųjų privatumą garantuojame.

Patenkintas klientas – mūsų svarbiausias uždavinys.