Apromelis 30 ml N1 Higieninės kosmetikos priemonė

Apromelis 30 ml N1 Higieninės kosmetikos priemonė
€ 4,58
AR
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Papildas Apromelis 30 ml N1 Higieninės kosmetikos priemonė

Preparato forma: Vandeninis propolio ekstraktas su medumi, 30 ml tamsaus stiklo buteliuke su purkštuku. Sudėtyje nėra alkoholio.

Paskirtis: Higieninei burnos priežiūrai. Švelnus. Gaivina, dezodoruoja, apsaugo nuo žalingo mikroorganizmų poveikio.Tinka inhaliacijoms.


Propolis yra vienas stipriausių natūralių antibiotikų. Jis pasižymi ryškiu antibakteriniu, antivirusiniu, imunomoduliaciniu veikimu, skatina žaizdų, opų gijimą. Propolis, naikindamas bakterijas ir virusus sumažina ar sustabdo uždegimą, slopina skausmą, didina organizmo atsparumą. Net ir naudojant propolio preparatus ilgesnį laiką neatsiranda atsparių mikroorganizmų formų, be to propolis nesukelia pašalinio nepageidautino poveikio, kaip cheminiai antibiotikai.


Medus ne tik maitina, bet ir sveikatina žmones. Nuo seniausių laikų žinoma, kad medus naikina bakterijas, stabdo uždegimą, todėl yra nepakeičiama priemonė peršalus, esant kvėpavimo takų uždegimams. Ypač naudingas pajutus gerklės perštėjimą, esant burnos gleivinės pažeidimams. Apromelis tinka ir gali būti panaudotas inhaliacijoms, esant kvėpavimo takų negalavimams ar jų profilaktikai.


Vartojimas: Esant faringitui, laringitui, kitoms burnos ir nosiaryklės infekcijoms, gleivinės išopėjimams, o taip pat profilaktiškai purkšti 2-4 kartus per dieną į burną. Inhaliuojantis – 2-5 ml įpilti į inhaliatoriaus indelį.


Atsargumas. Nerekomenduojama vartoti žmonėms alergiškiems bičių produktams.