BOTANIS Kaitinantis Arklių balzamas CHILI GELIS 250ml

BOTANIS Kaitinantis Arklių balzamas CHILI GELIS 250ml
€ 3,54
AR
Gamintojas: Glacos
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

BOTANIS Kaitinantis Arklių balzamas CHILI GELIS 250ml

Stipriu šildančiu poveikiu pasižymintis gelis atpalaiduoja raumenis, suaktyvina kraujotaką ir padeda kovoti su celiulitu. Sudėtyje gausu natūralių žolelių ekstraktų, tokių kaip: eukaliptas, paprastasis kaštonas, arnika, čiobrelis, šeivamedis ir rozmarinas, kurie šildydami ramina ir atpalaiduoja raumenis, malšina skausmą, gerina kraujotaką ir regeneruoja. Balzamą rekomenduojama naudoti patyrus raumenų/ sąnarių traumas (praėjus uždegiminiam procesui), norint paskatinti audinių gijimą arba kaip prevencinė priemonė apšildyti raumenis ir sąnarius bei pagerinti raiščių lankstumą prieš aktyvią fizinę veiklą. Čili pipirai turi priešuždegiminių savybių, padedančių sergant artritu, reumatu, esant venų varikozei ar kovojant su celiulitu.

Naudojimas: Chili geliu patepti pasirinktą vietą ir lengvais sukamaisiais judesiais įmasažuoti. Gelis gerai pasiskirsto ir greitai įsigeria.

Įspėjimas: tik išoriniam naudojmui. Vengti kontakto su atviromis žaizdomis, gleivine bei akimis. Patekus balzamo į akis, gausiai skalauti vandeniu. Nerekomenduojama vaikams iki 12 metų! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Nepatartina tepti viso kūno. Itin retais atvejais gali pasireikšti alerginė odos reakcija kuriai nors balzamo sudedamajai daliai. Tokiu atveju nedelsiant nutraukti naudojimą. Alerginiai reakcijai neišnykus, kreipkitės į savo šeimos gydytoją.

Dėl šildančio poveikio, oda gali parausti. Tai normali odos reakcija į balzamą parodanti suaktyvėjusią kraujo apytaką.

Gamintojas: „Glancos“ GmbH, Am Brögel 19a, 42283 Wuppertal, Vokietija.

Galiojimas: 8 mėn. nuo atidarymo.