BROMOSEPT 50 (koncentratas) priemonė paviršių valymui ir dezinfekcijai 1L

BROMOSEPT 50 (koncentratas) priemonė paviršių valymui ir dezinfekcijai 1L
€ 53,97
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

BROMOSEPT 50 (koncentratas) priemonė paviršių valymui ir dezinfekcijai 1L

Bromosept 50 - didelio efektyvumo dezinfekcinė medžiaga, pagaminta naujos kartos paviršiaus aktyvių medžiagų pagrindu ir turinti plačią pritaikymo sferą.
Labai mažomis koncentracijomis biocidiškai veikia gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, mikoplazmą, lipofilinius virusus, patogeninius grybelius, taip pat mieles, pelėsius ir dumblius.
Tai trečios kartos ketvirtiniai amonio junginiai, žymiai efektyvesni už ankstesniuosius. Biocidines savo savybes išsaugo esant organiniams substratams, įvairaus kietumo vandenyje, esant plačiam pH ir temperatūros diapazonui.
Naudojamas rekomenduojamose koncentracijose nedirgina odos ir gleivinės, neskatina korozijos, neturi neigiamo poveikio gumai, medžiui, plastmasei.
Jo sudėtyje nėra chloro, aldehidų, fenolio.

Turi geras plaunamąsias savybes.
Puikiai tinka profilaktikai prieš dumblių ir pelėsių susidarymą irigacinių sistemų vamzdžiuose. Preparatas gali būti naudojamas su amfoteriniais, katijoniniais, nejoniniais junginiais, šarmais, organinėmis ir neorganinėmis rūgštimis. Aplinkoje biologiškai suyra per keletą parų.
Efektingumo ir saugumo tyrimai pagal bendrai įteisintus metodus atlikti JAV, Izraelyje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje.

Sudedamosios dalys:
Bromosept 50- didecildimetilamoniobromidas 50%, izopropanolis 30%
Skaidrus skystis su izopropilo alkoholiui būdingu kvapu.

Naudojimas:
Asmens sveikatos priežiūros įstaigose, farmacijoje, vaikų ugdymo ir priežiūros institucijose, komunalinių tarnybų objektuose, maisto pramonės įmonėse ir kt.

Įpakavimas ir saugojimas
Polietileno buteliai po 1 L.
Saugojimo laikas 3 metai, įprastomis sandėliavimo sąlygomis, toli nuo šildymo įrenginių ir atviros ugnies, gamyklinėje pakuotėje esant temperatūrai nuo -25 iki +30 C.

Gamintojas:
ABIC Biological Laboratories Teva Ltd.,
P. O. Box 489, Western Industrial zone, Beit-Shemesh ,
Izraelis