Carnitin Liquid (500ml) NUTREND

Carnitin Liquid (500ml) NUTREND

* Privalomas laukelis

€ 13,32
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Maisto papildas Carnitin Liquid (500ml) NUTREND

100% L-karnitino tirpalas, kuris yra lengvai pasisavinamas ir vartojamas. Šį produktą sudaro puikiai žinomas ir laiko patikrintas CARNIPURE karnitinas. CARNIPURE™ – Šveicarijos kompanijos “Lonza” registruotas prekinis ženklas. Šis logotipas garantuoja L-karnitino kokybę, grynumą ir efektyvumą.
 
Vartojimas: 2 kartus per dieną po 20 ml: ryte į tuščią skrandį,  antrą porciją – dienos metu tarp valgių arba 30 minučių prieš treniruotę. Maksimali dienos norma – 40 ml per dieną. Galima vartoti gryną arba norimą produkto kiekį skiesti su vandeniu arba sportiniu gėrimu (pieno ir alkoholiniai gėrimai netinka). Po naudojimo - sandariai uždaryti indą. Pavartojus išplauti matavimo indą karštu vandeniu ir nusausinti. Atidarius, laikyti 10°C temperatūroje ir suvartoti per 30 dienų po atidarymo. Natūrali produkto charakteristika yra rusva spalva, kuri nėra blogo produkto ženklas.

• Bazinė dienos norma 20 ml.
• Sportuojant: 20 - 40 ml 30 minučių prieš treniruotę.
• Kūno masei mažinti: du kartus per dieną po 20 ml: pirmą porciją (20 ml) ryte į tuščią skrandį, antrą (20 ml) – dienos metu tarp valgių arba 30 minučių prieš treniruotę.

Paruošimas: produktą galima vartoti gryną arba norimą produkto kiekį skiesti su vandeniu arba sportiniu gėrimu (pieno ir alkoholiniai gėrimai netinka). Po naudojimo - sandariai uždaryti indą. Pavartojus išplauti matavimo indą karštu vandeniu ir nusausinti. Atidarius, laikyti 10°C temperatūroje ir suvartoti per 30 dienų po atidarymo. Natūrali produkto charakteristika yra rusva spalva, kuri nėra blogo produkto ženklas.
Maistinė ir energinė vertė:
100 ml   
40 ml
Kalorijų
32 kJ/ 8 kcal
13 kJ/ 3 kcl
Baltymų
1,3 g
0,5 g
Angliavandenių
0 g
0 g
Paprastųjų angliavandenių
0 g
0 g
Riebalų
0 g
0 g
Sočiųjų riebiųjų r.
0 g
0 g
Ląstelienos
0 g
0 g
Natrio
0 g
0 g
L-karnitino
2400 mg
960 mg
 
SUDĖTIS: vanduo, L-karnitinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, kvapioji medžiaga*, konservantai: kalio sorbatas ir natrio benzoatas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K. *Sudėtyje yra dažikliai: chinolino geltonasis ir saulėlydžio geltonasis FCF (šie dažikliai gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį).

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.