Chlorofilas – geresnei savijautai ir energijai

Kada paskutinį kartą atsibudę jautėtės žvalūs, pailsėję, visą dieną buvote energingi? Dėl spartaus gyvenimo tempo, kasdienių įpročių ir patiriamo streso dažnai jaučiame nuovargį, kenčiame dėl galvos skausmo, prastos miego kokybės, jaučiamės apsunkę... Visa tai – organizmo užterštumo, nusilpimo požymiai. Ką daryti, kaip natūraliomis priemonėmis išvalyti ir sustiprinti organizmą?

 

Vienas geriausių sprendimų – chlorofilas. Būtent ši medžiaga nudažo augalus žalia spalva, ji kaupia augaluose saulės energiją ir dalyvauja fotosintezėje. Cheminiu požiūriu chlorofilas gana artimas hemoglobinui, net yra vadinamas žaliuoju augalų krauju. Jis šarmina, detoksikuoja organizmą, tad suteikia energijos, didina darbingumą, gerina skrandžio, žarnyno bei kepenų veiklą, valo kraują, mažina cholesterolio kiekį, slopina uždegimus ir stiprina imunitetą. Natūralūs chlorofilo šaltiniai yra:

 

·         Spygliuočių eliksyras

ch1.jpg     ch3.jpg   ch 34.jpg

·         Chlorofilo kapsulės

ch2.png

·         Spirulina (tabletės bei milteliai).

ch sp1.jpgch sp2.jpgch sp3.jpg

·         Liucerna pudra ar kapsulės, alfalfa maisto papildai.

 

liu.jpgliu1.jpg

·         Chorella dumbliai.

cho1.jpgcho2.jpgcho3.jpg

 

 

 

Kas užteršia, sugriauna organizmo pusiausvyrą?

 

Šarmų ir rūgščių pusiausvyra organizme – viena iš geros savijautos taisyklių. Kaip bebūtų, daugelio žmonių organizmai pernelyg surūgštėję, taip nutinka dėl netaisyklingos mitybos, judėjimo bei gryno oro stokos, kavos gėrimo, alkoholio, rūkymo, streso, nepakankamo poilsio. Organizmas rūgštėja net nuo amžiaus, tad problema aktuali ir sveikai gyvenantiems vyresnio amžiaus žmonėms.

 

Organizmo valymas

 

Chlorofilas, nepriklausomai nuo to, rinksitės skystą ekstraktą, miltelius ar kapsules, padės detoksikuoti organizmą ir taip susigrąžinti puikią savijautą. Šiam tikslui chlorofilą rekomenduojame vartoti ant tuščio skrandžio ryte. Taip pat galite 4 valgomuosius šaukštus skysto spygliuočių ekstrakto išmaišyti 1 litre vandens ir šį skystį gurkšnoti visą dieną – taip detoksikacijos procesas bus lengvesnis, tolygiai pasiskirstys toksinų šalinimas. Kadangi organizmas valosi per kepenis, labai svarbu detoksikacijos laikotarpiu gerti ypač daug vandens ir taip išplauti toksinus. Žinoma, organizmo valymo metu reikėtų atsisakyti perdirbtų maisto produktų, hidrintų riebalų, alkoholio, sveikai maitintis, daugiau judėti ir bent jau sumažinti geriamos kavos kiekį.

 

Detoksikacijos trukmė

 

Optimalus organizmo valymo laikas yra 6-8 savaitės. Geriau nesiimti drastiškų priemonių, leisti organizmui prisitaikyti ir per kelis mėnesius pašalinti toksinus. Tokia nesudėtinga programa jums nesukels blogos savijautos, be to, bus paprasčiau jos laikytis. Beje, kad ir koks užsiteršęs būtų jūsų organizmas, po kelių mėnesių valymo leiskite kepenims pailsėti: padarykite pertrauką ir po mėnesio galėsite pratęsti procesą.

 

Detoksikacijos poveikis

 

Valantis toksinams paprastai pagerinama visų organų veikla, sumažinamas cholesterolio, cukraus kiekis kraujyje, organizmas geriau aprūpinamas deguonimi, tad žmogus jaučiasi nepalyginamai energingesnis. Sustiprinamas visas organizmas, oda tampa skaistesnė, plaukai stipresni. Žinoma, kartu su toksinais neretai atsikratomas ir nereikalingas antsvoris, tad padailinamos kūno formos.

 

Antibakterinis chlorofilo poveikis

 

Chlorofilą galima naudoti ir išoriškai – jis turi antibakterinį poveikį. Skystu spygliuočių ekstrakto tirpalu galite skalauti burną, dantenas – jis naikina blogą kvapą, mikrobus, dezinfekuoja, taip pat stiprina dantenas. Beje, daugelis žmonių turi nedideles erozijos žaizdeles skrandyje ar stemplėje – dėl to atrodo, tarsi kiltų rūgštingumas. Gerdami vandeniu skiestą chlorofilą padėsite toms žaizdelėms užgyti. Dėl unikalaus poveikio grynas spygliuočių ekstraktas tinkamas ir išorinių žaizdų plovimui, gydymui.

 

Imuniteto stiprinimas

 

Sustiprėjęs imunitetas – tik lygiagretus organizmo detoksikacijos bei šarminimo rezultatas. Vis dėlto, jeigu tai pagrindinis jūsų tikslas, ypač jei organizmą stiprinti norite dėl onkologinės ligos ar po chemoterapijos, rekomenduojama chlorofilą derinti su kitais specialiais preparatais. Chlorofilas jūsų organizme sukurs šarminę terpę, tad imunitetą stiprinantys vitaminai ar papildai bus geriau pasisavinami ir greičiau pajausite teigiamą jų poveikį.

 

Ar tinka vaikams?

 

Chlorofilas tinka visiems, kam tinka daržovės. Juk skatiname vaikus jas valgyti, tiesa? Ta pati taisyklė galioja senyvo amžiaus žmonėms, nėščioms moterims, ligoniams. Svarbu atminti, jog vaikams duodamas chlorofilo kiekis turi būti mažesnis: vietoje minėto litro skysčio tik stiklinė per dieną. Žinoma, chlorofilo padauginti nederėtų ir vyresniesiems: nerekomenduojame sunaudoti daugiau nei 50 mg grynos medžiagos per dieną.