De Vergulde Hand Aluin Stick Alūno lazdelės 10gr

De Vergulde Hand Aluin Stick Alūno lazdelės 10gr
€ 5,00
AR
Gamintojas: AND, Japonija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

De Vergulde Hand Aluin Stick Alūno lazdelės 10gr

Jau daugiau nei 450 metų “De Vergulde Hand” (“Auksinės rankos“) diktuoja madas skutimosi rinkoje. Kompanija buvo įsteigta 1554 metais ir nuo pat pradžios ji specializavosi skutimosi priemonių ir reikmenų gamyboje. Tai vienas iš seniausių pasaulyje prekinių ženklų, ypač  kalbant apie skutimosi priemones. De Vergulde Hand žinomas ir plačiai vartojamas Olandijoje ir už jos ribų dėl savo išskirtinės kokybės ir plataus pasirinkimo spektro. Visi produktai yra hipoalerginiai , patikrinti dermatologų, be konservantų, nebandyti su gyvūnais.

„De Vergulde Hand“ -  tai viskas, ko žmogui reikia kasdien, prieš ir po skutimosi. 

De Vergulde Hand Aluin Stick Alūno lazdelės 10gr 

Alūno kristalas  – tai naturalus gamtoje išgaunamas kristalas, jau nuo seno žinomas kaip natūralus dezodorantas ir švelnus perspirantas, o taip pat kaip kraujavimą stabdanti priemonė. Todėl jis yra būtinas ir nepakeičiamas skutantis, depiliacijai.  Patepkite įpjautą, kraujuojančią vietą sušlapintu kristalu ir kraujavimas sustos!

Taip pat alūnas naudojamas antiperspirantuose ir odos priežiūros priemonėse. Jis sumažina prakaito ir riebalinių liaukų sekreciją, veikia dezodoruojančiai (naikina blogus kvapus). Alūnas pasižymi stipriomis absorcinėmis savybėmis, mažina prakaito kiekį, stabdo bakterijų dauginimasį, todėl neutralizuoja prakaito kvapą patikimai ir ilgam. Skirtingai nei antiperspirantai, neužkemša prakaito liaukų, tad nesutrinka prakaitavimas ir šalinimo funkcija (toksinų šalinimas su prakaitu). Alūnas yra bekvapis - gali naudoti visa šeima (vyrai, moterys, paaugliai), labai ekonomiškas - nedidelį akmenėlį šeima gali naudoti metus ir dar ilgiau; taip pat tai saugus produktas - alūnas neįsigeria į kūną, laikosi tik ant odos paviršiaus ir nusiplauna prausiantis, nepalieka pėdsakų ant drabužių. Be to, alūnas pašalina niežulį ir patinimą po uodų ir muselių įkandimų, o taip pat sumažina alerginį niežulį. Buityje jis gali būti vartojamas pašalinti česnako, žuvies kvapus nuo rankų.

Alūno kristalas yra bespalvis, permatomas ir bekvapis, neerzina odos.Jis tirpsta vandenyje, kuo šiltesnis vanduo, tuo greičiau jis tirpsta. Tad drėkindami alūno kristalą šaltame vandenyje, jį naudosite labai ilgai. Alūno kristalas gali būti naudojamas ne tik pažastų, bet ir kojų higienai.