Emolium barjerinis kremas 40 ml - apsauga nuo kenksmingų išorinių veiksnių.

Emolium barjerinis kremas 40 ml - apsauga nuo kenksmingų išorinių veiksnių.
€ 9,69
AR
Gamintojas: Nepentes S.A., Lenkija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Emolium barjerinis kremas 40 ml - apsauga nuo kenksmingų išorinių veiksnių.

Preparatas rekomenduojamas naudoti asmenims, turintiems
dažną kontaktą su dirginančiomis ir alergizuojančiomis medžiagomis. Ištirtos aktyviosios medžiagos yra efektyvios ir saugios, jų dėka preparatas užtikrina ilgalaikį barjerinį, minkštinamąjį bei apsauginį poveikį.

Poveikis: Užtikrina ilgalaikį minkštinamąjį ir apsauginį poveikį; Mažina epidermio mikrosužeidimus; Ant odos paviršiaus sudaro vientisą, neriebią, atsparią vandeniui okliuzinę plėvelę; Apsaugo nuo pakartotinio odos pasikeitimų atsiradimo; Gali būti naudojamas kaip kasdienis papildas vartojant kortikosteroidus.

Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos: Fombin HC/R; Tephroline; Silikono aliejus; Polimeras; Rapsų aliejus; Alantoinas.

Emolium preparatai buvo ištirti ir teigiamai įvertinti Varšuvos vaiko sveikatos centre ir yra pripažinti tinkamais naudoti vaikų ir kūdikių odos priežiūrai.

Rekomendacijos: Odos su alerginiais ir nealerginiais pakitimais, pažeistos ir suskeldėjusios odos priežiūra, maitinimas ir regeneravimas. Odos, veikiamos kenksmingų išorinių veiksnių (pvz. detergentų, chemikalų,
šalčio, vėjo, sauso oro) apsauga.

Naudojimo būdas: Švelniai plonu kremo sluoksniu patepti odos vietas su pakitimais. Naudoti mažiausiai du kartus per dieną.