Emolium drėkinamasis šampūnas 200 ml - jautriai, niežtinčiai galvos odai.

Emolium drėkinamasis šampūnas 200 ml - jautriai, niežtinčiai galvos odai.
€ 13,14
AR
Gamintojas: Nepentes S.A., Lenkija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Emolium drėkinamasis šampūnas 200 ml - jautriai, niežtinčiai galvos odai.

Šampūnas gerai toleruojamas odos, nedirgina jos ir nesausina. Pasižymi labai geromis drėkinančiomis savybėmis. Nesukelia pernelyg didelio plaukų ir galvos odos riebalavimosi. Apsaugo nuo natūralaus pH praradimo. Specialus švelniai valančių ir maitinančių medžiagų derinys leidžia jį naudoti kasdien be rizikos išsausinti plaukus ir galvos odą.

Poveikis: Švelniai plauna jautrią galvos odą ir prižiūri plaukus; Nepažeidžia epidermio hidrolipidų sluoksnio; Nedirgina ir nesausina odos; Sudėtyje nėra druskų ir sulfatų; Pasižymi labai geromis drėkinamosiomis savybėmis; Apsaugo nuo natūralaus odos pH praradimo. Gali būti naudojamas kaip kasdienis papildas vartojant kortikosteroidus.

Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos: NMF komponentų kompleksas; Hydrotriticum WAA®; Sviestmedžio sviestas; Betainas; Pantenolis.

Emolium preparatai buvo ištirti ir teigiamai įvertinti Varšuvos vaiko sveikatos centre ir yra pripažinti tinkamais naudoti vaikų ir kūdikių odos priežiūrai.

Rekomendacijos: Rekomenduojamas kasdienei galvos odos priežiūrai: jautrios ir niežtinčios;linkusios į alergiją ir lengvai sudirginamos;atopinės vaikų ir suaugusiųjų galvos odos priežiūrai.

Naudojimo būdas: Kruopščiai sudrėkinti plaukus ir galvos odą. Išspausti nedidelį preparato kiekį ant delnų ir švelniai tepti sudrėkintą odą bei plaukus. Nuplauti vandeniu.