Emolium kremas 75ml - sausai, atopinei odai.

Emolium kremas 75ml - sausai, atopinei odai.
€ 8,99
AR
Gamintojas: Nepentes S.A., Lenkija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Emolium kremas 75ml - sausai, atopinei odai.

Tai aliejaus vandenyje (A/V) tipo emulsija.as užtikrina kompleksinę sausos, labai sausos, linkusios į atopinį dermatitą ir atopinės odos priežiūrą.
Turtingos formulės dėka maitina ir regeneruoja pernelyg išsausėjusią odą. Grąžina jai natūralią apsauginę funkciją. Preparatas skirtas lokalioms kūno vietoms.

Poveikis: Riebina ir drėkina odą; Riboja vandens netekimą per epidermį; Atkuria odos hidrolipidų sluoksnį; Oda tampa minkštesnė ir elastingesnė; Tinka kasdienei sausos ir labai sausos, sudirgintos, šiurkščios, atopinės odos priežiūrai; Gali būti naudojamas kaip kasdienis papildas vartojant kortikosteroidus.

Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos: Kaprino ir kaprilo rūgščių trigliceridai; Šlapalas (urea); Natrio hialuronatas; Fucogel; Makadamijos riešutų aliejus; Sviestmedžio sviestas; Parafino aliejus; Glicerinas; Alantoinas.

Emolium preparatai buvo ištirti ir teigiamai įvertinti Varšuvos vaiko sveikatos centre ir yra pripažinti tinkamais naudoti vaikų ir kūdikių odos priežiūrai.

Rekomendacijos: Šių odos tipų maitinimas ir priežiūra: atopinės;sausos ir labai sausos;sudirgintos, niežtinčios, šiurkščios.

Naudojimo būdas: Plonu kremo sluoksniu patepti kruopščiai nuvalytą odą. Geriausius rezultatus galima pasiekti naudojant preparatą mažiausiai du kartus per dieną.