EMOLIUM prausimosi emulsija 400 ml - sausos, atopinės odos priežiūra.

EMOLIUM prausimosi emulsija 400 ml - sausos, atopinės odos priežiūra.
€ 16,78
AR
Gamintojas: Nepentes S.A., Lenkija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

EMOLIUM prausimosi emulsija 400 ml - sausos, atopinės odos priežiūra.

Pediatrai bei dermatologai rekomenduoja emolientines vonias, kaip kasdienį sausos ir atopinės odos gydymo papildymą. Emolientinės vonios pašalina nuo odos paviršiaus prakaitą, negyvą epidermį, dirginančias medžiagas ir mikroorganizmus, minkština odą, pagerina po vonios naudojamų priemonių įsigeriamumą.

Poveikis: Tiekia tarpląstelinius lipidus; Suriša vandenį odoje; Ilgam atkuria hidrolipidų sluoksnį; Riebina ir maitina odą; Pasižymi niežėjimą mažinančiu poveikiu; Pasižymi valančiomis savybėmis; Gali būti naudojamas kaip kasdienis papildas vartojant kortikosteroidus.

Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos: Parafino aliejus; Riešutų aliejus; Sviestmedžio sviestas; Avokadų aliejus; Kukurūzų aliejaus trigliceridai; Izopropilo palmitatas; Kaprilo ir kaprino rūgščių trigliceridai; Makadamijos riešutų aliejus.

Emolium preparatai buvo ištirti ir teigiamai įvertinti Varšuvos vaiko sveikatos centre ir yra pripažinti tinkamais naudoti vaikų ir kūdikių odos priežiūrai.

Rekomendacijos: Šių odos tipų maitinimas ir higiena: atopinės;labai sausos, šiurkščios ir suskeldėjusios;sudirgintos, niežtinčios;odos priežiūra kitų ligų, susijusių su odos sausumu, pvz. ichtiozės, žvynelinės (psoriazės), egzemos, plokščiosios kerpligės gydymo metu.

Naudojimo būdas: VONIA VAIKAMS IR KŪDIKIAMS: Jei gydytojas nerekomenduos kitaip: į vandens pripildytą vonelę įpilti 15 ml preparato (1/2 dozės). VONIA SUAUGUSIEMS: Jei gydytojas nerekomenduos kitaip: į iki pusės
pripildytą vandens vonią įpilti 30 ml preparato (1 dozę). Maudymosi trukmė apie 15 minučių. Po to švelniai, netrinant, nusausinti odą rankšluosčiu. DĖMESIO: Prausimosi emulsija Emolium pasižymi valančiomis savybėmis. Vonios su Prausimosi emulsija Emolium metu nereikia naudoti papildomų prausimosi priemonių. Per 5 minutes po maudymosi būtinai reikia patepti odą tinkamu emolientu, tai apsaugos maudymosi metu sudrėkintą odą nuo pasikartojančio išsausėjimo ir sumažins niežėjimą.