EMOLIUM specialioji kūno emulsija 200 ml - sausos, atopinės odos priežiūra.

EMOLIUM specialioji kūno emulsija 200 ml - sausos, atopinės odos priežiūra.
€ 14,47
AR
Gamintojas: Nepentes S.A., Lenkija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

EMOLIUM specialioji kūno emulsija 200 ml - sausos, atopinės odos priežiūra.

Specialiai parinktos aktyviosios medžiagos pagerina odos atsparumą, atstato hidrolipidų sluoksnį bei papildo epidermio raginio sluoksnio lipidų trūkumą.

Poveikis: Ilgam riebina; Tiekia tarpląstelinius lipidus; Maitina ir regeneruoja odą; Atkuria hidrolipidų sluoksnį; Riboja vandens netekimą per epidermį; Mažina niežėjimą; Tinka kasdienei atopinės, sausos, labai sausos, šiurkščios ir suskeldėjusios odos priežiūrai ir maitinimui; Gali būti naudojamas kaip kasdienis papildas vartojant kortikosteroidus.

Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos: Arlasilk® Phospholipid; Šlapalas (urea); Natrio hialuronatas; Makadamijos riešutų aliejus; Sviestmedžio sviestas; Kukurūzų aliejaus trigliceridai; Parafino aliejus.

Emolium preparatai buvo ištirti ir teigiamai įvertinti Varšuvos vaiko sveikatos centre ir yra pripažinti tinkamais naudoti vaikų ir kūdikių odos priežiūrai.

Rekomendacijos: Kasdienis šių odos tipų maitinimas ir priežiūra:sausos ir labai sausos;sudirgintos ir šiurkščios;atopinės; odos priežiūra kitų ligų, susijusių su odos sausumu, pvz. ichtiozės, žvynelinės (psoriazės), egzemos, plokščiosios kerpligės gydymo metu.

Naudojimo būdas: Kruopščiai nuvalytą viso kūno odą patepti plonu emulsijos sluoksniu. Preparatą rekomenduojama naudoti po kiekvieno prausimosi.