Floragyn Gel makšties gelis su laktobacilom.9ml N6

Floragyn Gel makšties gelis su laktobacilom.9ml N6
€ 9,80
AR
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Floragyn Gel makšties gelis su laktobacilom.9ml N6

FLORAGYN® Gel gelis Makšties gelis su laktobacilomis drėgmę palaikantis, sutepantis ir suteikiantis malonų kvapą produktas 6 vienkartinės dozės po 9 ml FLORAGYN® Gel gelio sudėtyje yra:
- glicerino ir tinkamos koncentracijos anfoterinio detergento (šios medžiagos leidžia geliui tinkamai drėkinti ir sutepti);
- elastino hidrolizato,
- Laktobacilli, Bulgaricus, Aciophylus, Biphidus, Termophylus lizatų, kurie užtikrina efektyvų apsauginį poveikį nuo išorinių medžiagų, galinčių sukelti uždegiminius reiškinius;
- chlorheksidino gliukonato, kuris veikia antibakteriškai kelias atmainas, virusus ir mikozę;
- vitamino A, kuris padidina gleivinės atsparumą vietinėms infekcijoms, pašalina lokalaus niežulio reiškinius.

FLORAGYN® Gel gelis visiškai išsprendžia makšties išsausėjimo problemą ir palaiko tinkamą ir maloniai kvepiančią makšties aplinką. Gelinė preparato forma, ne taip kaip aliejinė, nesukelia vartojimo nepatogumo.
Gamintojas:
So.Se. PHARM - Via dei Castelli Romani 22 - 00010 Pomezia, Roma, Italija.
Atstovas Lietuvoje:
UAB „Miečys“, p.d. 46, 76001 Šiauliai, www.miecys.com.

FLORAGYN® Gel gelis - tai ginekologinis produktas, sukurtas tam, kad padėtų moterims, kurios kenčia dėl įvairios kilmės lėtinio ar periodiškai atsirandančio makšties išsausėjimo. Makšties išsausėjimas yra nepakankamai vertinamas reiškinys, kurį ligoniai dažnai slepia dėl psichologinių priežasčių.

Makšties išsausėjimo priežastys gali būti įvairiausios kilmės; dažnai jos būna psichologinės, atsirandančios dėl streso, rūpesčių ar nerimo, susijusio su lytiniais santykiais. Dažna priežastis yra menopauzė, menstruacinis ciklas, vaistai, uždegimas ar dar paprasčiau - agresyvių, dirginančių ploviklių naudojimas.

Tokiais atvejais naudojant FLORAGYN® Gel gelį atstatomos fiziologinės gleivinės savybės ir pašalinami nemalonūs dėl lytinių santykių atsirandantys pojūčiai.