Floragyn Intimo (su laktobacilom,pien.rūgšt.)200ml

Floragyn Intimo (su laktobacilom,pien.rūgšt.)200ml
€ 10,50
AR
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Floragyn Intimo (su laktobacilom,pien.rūgšt.)200ml

Floragyn® intymiai higienai skirtas ploviklis su su laktobacilų lizatais
„Floragyn“ intymiai higienai skirtas ploviklis – tai švelni priemonė, skirta kasdieninei intymiai išorinių genitalijų higienai. Jo antibakterinis poveikis neleidžia atsirasti sudirginimui ir uždegimui. Taip pat rekomenduojama tais atvejais, kai silpnai šlapinamasi, yra paraudimai, menstruacinio ciklo metu, po gimdymo bei vyresnio amžiaus moterims (esant šlapimo nelaikymui).
Dėl savo sudėties jo poveikis yra trejopas:
- kasdien veiksmingai ir švelniai nuplauna;
- išsaugo pH ir bakterijų florą, dėl laktobacilų antagonistinio veikimo turi prevencinį poveikį saugant nuo gleivinės uždegimo;
- dėl chlorheksidino ir salicilo rūgšties poveikio atsiranda antimikrobinis ir antibakterinis poveikis;
- dėl aktyviai veikiančios alfa-ketoglutarinės rūgšties veiklos jis sustabdo amoniako jonų, atsirandančių šlapinantis ir fermentuojantis šlapimui, veikimą.

Gamintojas:
So.Se. PHARM - Via dei Castelli Romani 22 - 00010 Pomezia, Roma, Italija.
Atstovas Lietuvoje:
UAB „Miečys“, p.d. 46, 76001 Šiauliai, www.miecys.com.

Makšties higiena yra vienas svarbiausių moteriškosios higienos aspektų. Makšties higiena reikalauja daug dėmesio, kadangi makšties plovimas yra efektyvi intymios higienos palaikymo priemonė. Žvelgiant iš kitos pusės, dažni plovimai gali pakenkti arba susilpninti tą aplinką, nuo kurios priklauso tolimesnė moters sveikata (lemiama trapių kelių veiksnių balanso). Poreikis dažnai atlikti intymius plovimus neretais atvejais gali nualinti natūralią makšties florą ir dėlto dažnai atsiranda bakterinių infekcijų pavojus.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kaip makšties gleivėse gali susikaupti nepavojingos bakterijų atmainos (dažniausiai laktobacilos), antagonistiškai veikiančios kitas bakterijas, kurios priešingai, gali būti pavojingos (arba tiesiogiai, arba per bakterijų apykaitos produktus).

Sveika makšties gleivinės būklė priklauso netgi nuo nepatogeninių bakterijų atmainų vyravimo ir jų palaikymo. Šių atmainų yra įvairiose laktobacilų rūšyse ir jų veikimas neleidžia daugintis kitiems mikrobams. Moters makštyje yra sudėtinga ekosistema, kurią sukuria makštyje esančios bakterijos, dalyvaujant plačiai grupei skylančių medžiagų.

Makšties ekosistemos sudėtį gali įtakoti keletas veiksnių (gydymas antibiotikais, per dažni plovimai, oraliniai kontraceptikai, hormonų pusiausvyros sutrikimai, į makštį įvedami vaistai). Pasikeitus ar susilpnėjus normaliai makšties florai, gleivinė tampa neatspari kenksmingą poveikį turinčioms mikrobinėms infekcijoms.

Makšties mikroflora buvo tiriama įvairiomis šiuolaikinėmis mikrobiologinėmis priemonėmis tam, kad būtų sužinota apie makšties sekrecijos sudėtį ir jos savybes.

Bakterijų florai pasikeisti ir uždegiminiams padariniams atsirasti neleidžiantis laktobacilų veikimas susikuria savaime, veikiant tokiems procesams: