Maisto papildas Kreatinas, Creatine (100kaps.) UNIVERSAL

Maisto papildas Kreatinas, Creatine (100kaps.) UNIVERSAL
Maisto papildas
€ 18,32
AR
Gamintojas: Universal, JAV
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Maisto papildas Kreatinas, Creatine (100kaps.) UNIVERSAL

CREATINE (kapsulės) - tai grynas kreatino monohidratas su fosfatu kapsulėse. Tai ne tik kreatinas – šis produktas praturtintas šarmu (alkaline) – kalio bikarbonatu bei natrio fosfatu. Todėl šis kompleksas dar veiksmingesnis ir efektyvesnis nei kiti kreatino produktai. Ir be įprastinių kreatino monohidrato pašalinių poveikių.

VARTOJIMAS:

Profesionalus jėgos sportas:
Įkrovos fazėje 1 arbatinį šaukštelį (5 g) 4 kartus dienoje su gliukozės tirpalu (1 valgomasis šaukštas gliukozės į 200 ml vandens) 7 dienas. Po to daryti 7 dienų pertrauką ir toliau tęsti naudojimą po 1 arbatinį šaukštelį (jei jūs sveriate iki 90 kg ir po 2 šaukštelius jei sveriate virš 90 kg) per dieną. Kursas 21 d., po to daryti 7 dienų pertrauką ir vėl kartoti kursą tiek kiek jums būtina.

Mėgėjiškas jėgos sportas, atsistatymas po traumų, ilgo nesportavimo:
1 arbatinis šaukštelis per dieną su gliukozės tirpalu arba baltymų-angliavandenių kokteiliu (pvz. Gain Fast), 21 dieną gerti – 7 ne.
Dėl tikslių, asmeninių dozių parinkimo kreipkitės į Maistas Sportui specialistus.

VARTOJIMAS:
Įprastų treniruočių metu rekomenduojama vartoti 2-3 kapsules, 2 kartus per dieną. Ruošiantis varžyboms ar labai intensyvių treniruočių metu - 3 kartus per dieną. Geresniam pasisavinimui naudoti į tuščią skrandį, užgeriant gliukozės tirpalu.

Įpakavimas: 100 kapsulių
Maistinė ir energinė vertė:
(2 kapsulės)
Kreatino monohidrato 1500 mg
Natrio fosfato 50 mg
Natrio bikarbonato 50 mg

 

Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas, natrio difosfatas, kalio bikarbonatas, želatina, išrūgos, magnio stearatas ir stearino rūgštis. 

GRYNASIS KIEKIS:  100 kapsulių (80 g).

Kontraindikacijos:
Žmonėms, jautriems kreatinui, jo naudojimas milteliais gali sukelti skrandžio spazmus, rėmenį bei viduriavimą. Tokiu atveju rinkitės kapsulių formą – kapsulė nėra tirpi skrandyje, ji ištirpsta žarnyne, iš ten kreatinas ir rezorbuojamas be būdingų jam pašalinių poveikių.

Negalima naudoti vaikams ir paaugliams iki 18 metų (iki 16 metų profesionaliai sportuojantiems)
Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.