Gleitgelen Lipogel lubrikantas 50g

Gleitgelen Lipogel lubrikantas 50g
€ 10,79
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Gleitgelen Lipogel lubrikantas 50g

Sudedamosios dalys: tirštas parafinas, trigliceridai.

Informacija apie produktą. Gleitgelenas yra lipogelis su labai geru slydimo efektu. Šį gelį labai gerai toleruoja tiek makšties gleivinė, tiek varpos oda. Vartojant šį gelį, spermos gyvybingumas nemažėja. Gleitgeleno sudėtyje nėra konservantų, dažančių ir kvapiųjų medžiagų. Lipogelis lengvai nusiplauna ir nepalieka ilgalaikių dėmių ant skalbinių.

Panaudojimo sritys. Gleitgelenas vartojamas siekiant pagerinti lytinių santykių kokybę, jei ji nukenčia dėl makšties išsausėjimo. Makštis išsausėja šiais atvejais: - esant stresui; - sutrikus seksualinių hormonų sintezei, moterims virš 40 metų; - po makšties, gimdos ar kiaušidžių operacijų. Makšties sekreto sumažėjimas skatina gleivinės išsausėjimą, dėl ko lytiniai santykiai tampa skausmingi ir nemalonūs, sukelia baimę ir antipatiją.

Naudojimo būdas. Nedideliu kiekiu lipogelio sutepama makšties gleivinė arba patepama varpa. Gleitgeleno veikimas trunka ne ilgiau kaip valandą.

Panaudojimo apribojimai. Lipogelio nerekomenduojama vartoti kartu su lateksiniais prezervatyvais, nes padidėja tikimybė pastoti. Vartoti iki datos, nurodytos ant tūbelės. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Gamintojas. Dr. August Wolff GmbH&Co. Arzneimittel, Sudbrackstrasse 56,33611 Bielefeld