Grikių lukštų čiužinys praguloms išvengti (200x80x7cm)

Grikių lukštų čiužinys praguloms išvengti (200x80x7cm)
€ 91,00
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Grikių lukštų čiužinys praguloms išvengti (200x80x7cm)

2229

 

Grikių lukštų čiužinys (200x80x7cm)

Šis 7 cm storio čiužinys tinka žmonėms, mėgstantiems kietą pagrindą, kaip pagrindinis čiužinys. Taip pat tinka žmonėms, turintiems stuburo negalavimų.

Sveikam ir maloniam miegui rinkitės natūralų grikių lukštų čiužinį! „Grikės“ čiužiniai yra stangrūs ir nepraranda savo formos, juose grikių lukštai tampriai supilti į siauras „rinkeles“, todėl nesubyra į kraštus.
Siūlome dviejų rūšių čiužinius: 7 cm storio čiužinys tinka žmonėms, mėgstantiems kietą pagrindą, kaip pagrindinis čiužinys. 4 cm storio čiužinys tinka kaip viršutinis užklotas ant įprastinio čiužinio, jis suteikia patalui stangrumo ir gaivos pojūtį, nes grikių lukštai pralaidūs orui.

Galite rinktis 80 cm arba 90 cm pločio čiužinius. Dvigulei lovai Jums reikės dviejų tokių čiužinių, - sukloję juos šalia vienas kito, nejausite jokio tarpo! Jei Jūsų lova nestandartinė, jai tinkantį čiužinį galime pasiūti pagal užsakymą.

7 cm storio čiužinys tinka žmonėms, mėgstantiems kietą pagrindą, kaip pagrindinis čiužinys. Taip pat tinka žmonėms, turintiems stuburo negalavimų.
„Grikės“ čiužiniai yra stangrūs ir nepraranda savo formos, juose grikių lukštai tampriai supilti į siauras „rinkeles“, todėl nesubyra į kraštus.
Čiužiniai pralaidūs orui, todėl nesukelia prakaitavimo. Nesukelia alergijos, nes grikių lukštuose nesiveisia dulkių erkutės.
1,8m pločio dvigulei lovai klokite du tokius čiužinius šalia vienas kito, sandūros visiškai nesijaučia.
Supakuotus čiužinius nesunku transportuoti.

Aprašymas
„Grikės“ gaminiai skirti žmonėms, kurie vertina natūralias medžiagas ir jų teikiamą gyvybinę energiją. Čiužinys tinka žmonėms mėgstantiems kietą pagrindą – kaip pagrindinis čiužinys bei žmonėms, turintiems stuburo negalavimų. Čiužinys – užtiesalas tinka kaip viršutinis užklotas ant įprastinio čiužinio. Suteikia patalui stangrumo ir natūralumo, o taip pat gaivos pojūtį (nes pralaidus orui).
• Natūralūs grikių lukštai ir 100% medvilnės užvalkalas
• Prisitaiko prie kūno išlinkimų, atpalaiduoja raumenis
• Reguliuojamas aukštis – dalį grikių lukštų galima nupilti arba pripilti
• Čiužnys pralaidus orui, todėl nesukelia prakaitavimo
• Nesukelia alergijos, nes nesiveisia dulkių erkutės
• Padeda išvengti pragulų