Gynolact makšties tabletės N8 Vitabalans

Gynolact makšties tabletės N8 Vitabalans
€ 7,75
AR
Gamintojas: Vitabalans oy
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Gynolact makšties tabletės N8 Vitabalans

SUDĖTIS
3 rūšių pieno rūgšties bakterijos (lot. Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus). Tai 2x109 kfv (2 milijardai) gyvų bakterijų, kurios įsitvirtindamos makšties sienelių gleivinėje ir daugindamosi sudaro naudingųjų mikroorganizmų kolonijas.

KADA NAUDOTI?

Sustiprinkite natūralią makšties apsaugą, naudodamos GYNOLACT:

• Jei atsirado išskyrų iš makšties, skleidžiančių blogą kvapą, ar pajutote neįprastus, nemalonius pojūčius intymioje srityje, pvz., niežulį, perštėjimą;

• Po makšties uždegimo, kuris buvo gydomas antibiotikais;

• Padaugėjus makšties mikrofloros pusiausvyrą trikdančių veiksnių (lytiniai santykiai, mėnesinės, nėštumas, kūdikio žindymas, antibiotikai, hormoniniai kontraceptikai, gimdos spiralė, makšties tamponai, kelnaitės su juostele ir kiti).

NAUDOJIMAS
Makšties tabletę reikia pirštais įstumti giliai į makštį vakare prieš miegą. Galima naudot bet kada, išskyrus mėnesinių laikotarpį. Bakterinės vaginozės atveju gydymui reikia naudoti 7 dienas, profilaktikai užtenka 2-3 dienų. Pasirūpinkite rankų higiena.

GYNOLACT gali saugiai naudoti visos moterys, nepriklausomai nuo amžiaus. Šias makšties tabletes gali naudoti žindančios kūdikį bei, prieš tai pasikonsultavusios su ginekologu, besilaukiančios mamos.
GYNOLACT negalima naudoti, jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) bet kuriai produkto medžiagai, jeigu yra stiprus niežėjimas ar skausmas makštyje, jeigu makšties išskyros tampa kraujingomis. Tokiais atvejais pasikonsultuokite su gydytoju. Be to, pasitarkite su gydytoju, jei jūsų simptomai pablogėja gydymo laikotarpiu arba nepagerėjo po pirmų 7 gydymo dienų

PRIVALUMAI
Labai greitai ir visiškai ištirpsta, neišteka ir nepalieka dėmių ant apatinių. Mažos, patogios naudoti, nesukelia diskomforto. Parduodamos vaistinėse be recepto. Rekomenduojama nuolat turėti atsarginę pakuotę ir, prireikus, pakartoti gydymą.

GAMINTOJAS

Vitabalans OY, Suomija