Inhaliatorius Omron kišeninis Micro A-I-R NE-U22 ypač komfortiškos inhaliacijos

-53%
Žema kaina
Inhaliatorius Omron kišeninis Micro A-I-R NE-U22 ypač komfortiškos inhaliacijos

Kaina su nuolaida € 147,60

Kaina: € 315,40

AR
Gamintojas: Omron, Japonija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Inhaliatorius Omron kišeninis Micro A-I-R NE-U22 ypač komfortiškos inhaliacijos

MicroAir NE-U22 dirba tyliai ir be garso , tai sudaro galimybę jį naudoti tose situacijose , kai reikalingas tylus gydymas. (pvz. miegantiems vaikams ).
Platus medikamentų pritaikymas.
Naudojami visi įprasti medikamentai gydyti astmą, chroninį bronchitą ir kitas kvėpavimo takų ligas. Micro A-I-R naujausios technologijos leidžia jį panaudoti netgi lovoje (horizontalioje padėtyje ir netgi apvertus aukštyn kojom) gulinčiam vaikui ar kūdikiui ant jūsų rankų. Tai leidžia pasiekti žymiai didesnį medikamentų įsisavinimo efektą labiau atsipalaidavusioje būsenoje.

Unikalus kišeninis inhaliatorius
OMRON Micro Air NE-U22 yra labai mažas , kišeninio dydžio inhaliatorius, kuris tilps į bet kokią rankinę ar krepšelį. Iš tikrųjų jis yra mažiausias ir lengviausias inhaliatorius galimas naudoti bet kur (kelionėje, darbe, sode ir kt.), nes nereikalingas elektros sroves šaltinis. Jis dirba apytikriai 8 dienas (30 min. kiekvieną dieną) naudojant tik 2 elementus (AA dydžio), todėl jums nereikės jų keisti po kiekvieno gydymo. Jūsų vaistai yra visuomet pasiekiami kur jūs būnate ir ką jūs veikiate.

Aktyvus gyvenimo būdas
Dabar Omron siūlo pagrindinį problemos sprendimą, kenčiantiems nuo kvėpavimo takų susirgimų , tiems , kurie nori gyventi pilnavertį gyvenimą. Paprasta vieno mygtuko operacija. Jūs kontroliuosite įkvėpimą ir iškvėpimą. Inhaliacija prasideda tuojau pat , kai tik jūs paspaudžiate mygtuką.
Maži medikamento nuostoliai ir likučiai
Su OMRON Micro A-I-R galima naudoti visus medikamentus.(Visuomet konsultuokitės su savo gydytoju dėl vaistų naudojimo). Dėka pažangiausios technologijos vaistai yra išpurškiami mažiausiomis dalelėmis , kurios labai efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Dalelių dydis sudaro galimybę giliai nusėsti kvėpavimo trakte. Į Jūsų plaučius pateks daugiau vaistinės medžiagos. Mažiau vaisto pateks į aplinką. Kad pasiekti optimalią higieną, Micro A-I-R yra lengva valyti
Jis yra ilgaamžis, kompaktiškas ir lengvas. Visur , kur Jūs einate ir ką darote , jūs galėsite naudoti savo vaistus.