IWOSTIN Capillin kremas odai su išsiplėtusiais kapiliarais SPF 20, 40ml

IWOSTIN Capillin kremas odai su išsiplėtusiais kapiliarais SPF 20, 40ml
€ 12,67

Nėra prekyboje

Gamintojas: Nepentes S.A., Lenkija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija

IWOSTIN Capillin kremas odai su išsiplėtusiais kapiliarais SPF 20, 40ml

Oda su padidėjusia vazomotorine reakcija, populiariai vadinama oda su išsiplėtusiais kapiliarais, charakterizuojasi trapiomis, silpnomis ir dažnai trūkinėjančiomis kraujagyslėmis bei polinkiu staigiam raudonavimui dėl išorinių veiksnių poveikio. Tokia oda yra labai jautri ir reikalauja specialios priežiūros: apsaugos nuo kenksmingų aplinkos veiksnių (UV spinduliuotės, šalčio, vėjo) poveikio bei kraujagysles sandarinančių, sudirginimus malšinančių preparatų naudojimo.


IWOSTIN Capillin kremas odai su išsiplėtusiais kapiliarais SPF 20 yra skirtas kasdienei, jautrios paraudusios odos su matomai išsiplėtusiais kapiliarais priežiūrai.

Poveikis: Apsaugo nuo UV spindulių, Stiprina trapias kapiliarų sieneles, apsaugo jas nuo trūkinėjimo. Pagerina kraujo apytaką kapiliaruose. Apsaugo nuo uždegimų ir raudonės. Sudėtyje yra žaliojo pigmento, kuris maskuoja paraudimus.

Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos: Esculoside™, Vynuogių kauliukų aliejus, Vitaminas C, Vitaminas E, Filtrai UVB SPF20/ UVA: 10, Iwonicz Zdrój terminių šaltinių vanduo.
Hipoalerginis. Sudėtis paruošta konsultuojantis su dermatologais.

Rekomendacijos: Kasdienė odos su išsiplėtusiais ir plyštančiais kapiliarais ir polinkiu raudonei priežiūra bei apsauga.

Naudojimo būdas: Nedidelį kremo kiekį tepti ant kruopščiai nuvalytos odos. Gali būti naudojamas kaip makiažo pagrindas.