JUODŲJŲ KMYNŲ ALIEJUS (Oleum Nigellae Sativae) 50ml

JUODŲJŲ KMYNŲ ALIEJUS (Oleum Nigellae Sativae) 50ml
€ 11,78

Nėra prekyboje

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija

JUODŲJŲ KMYNŲ ALIEJUS (Oleum Nigellae Sativae) 50ml

Juodųjų kmynų aliejus gaminamas iš juodųjų kmynų šalto presavimo būdu ir rafinuojamas. Juodieji kmynai kultivuojami daugelyje šalių, tarp jų ir Egipte, Saudo Arabijoje, Indijoje.
Juodųjų kmynų aliejų jau daug šimtmečių naudoja milijonai pasaulio žmonių, ypač Azijoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Mokslinių tyrimų rezultatai patvirtino juodųjų kmynų poveikį, apie kurį jau buvo kalbėta prieš 1400 metų. Juodieji kmynai laikomi savotiškais pranašo Muchamedo augalais ir užima ypatingą unikalią vietą arabų medicinoje. Būtent pranašas Muchamedas išpopuliarino juoduosius kmynus, pateikdamas labai smulkius receptus ir jų naudojimo būdus konkrečių ligų atvejais. Pranašas sakė, kad „juodieji kmynai yra vaistai nuo visų susirgimų, išskyrus mirtį“.

POVEIKIS
Antibaktericidinis, priešuždegiminis, priešvirusinis.

NAUDOJIMO ATVEJAI
 Plaukų augimui skatinti, ankstyvojo plikimo profilaktikai;
 probleminės, uždegiminės, inkštiruotos odos priežiūrai;
 odos tamprumui didinti, pabrinkimams pašalinti;
 tonizuojamoms vonioms esant nuovargiui ir depresijai;
 grybelinių ligų profilaktikai.

IŠORINIO NAUDOJIMO BŪDAI
Naudojamas grynas, mišinyje su kitais aliejais, kaip bazinis aliejus natūralių eterinių aliejų kompozicijai sudaryti, kitų kosmetinių gaminių (kremų, kaukių, šampūnų, balzamų) papildymui. Naudojamas aplikacijoms, tvarsčiams, tepimams, masažinių ir kosmetinių mišinių gamybai.

„Aromatikos“ naminiai receptai

Probleminės odos kaukė
Sumaišyti pusę arbat. šaukštelio juodųjų kmynų aliejaus su 1 valg. šaukštu alyvų aliejaus. Mišinį uždėti ant veido ir laikyti 1 val. Paskui nusiprausti vandeniu ir muilu.

Riebios odos kaukė
Sumaišyti 1 valg. šaukštą juodųjų kmynų, 4 lašus bergamočių eterinio aliejaus, 4 lašus kadagių eterinio aliejaus, 2 lašus rozmarinų eterinio aliejaus ir 1 lašą bazilikų eterinio aliejaus. Uždėti ant veido, palaikyti 15–20 min., likučius nuvalyti servetėle.

Tonizuojamoji vonia
1 arbat. šaukštelį juodųjų kmynų aliejaus ištirpinti su emulsikliu (druska, putomis) ir supilti į vonią.

Masažinis vonios maišelis
Į marlinį maišelį įberti 1–1,5 stiklinės avižinių dribsnių, pridėti 1 arbat. šaukštelį juodųjų kmynų aliejaus, 1 arbat. šaukštelį kedrų aliejaus, 5 lašus rozmarinų eterinio aliejaus ir 5 lašus rožių eterinio aliejaus. Naudoti prausiantis vietoj kempinės. Oda bus švelni ir aksominė.

Rankų aliejus
1 arbat. šaukštelis juodųjų kmynų aliejaus, 1 arbat. šaukštelis ramunėlių aliejaus ir 1 arbat. šaukštelis alyvų aliejaus. Mišiniu masažuoti rankas, likučius nuvalyti servetėle.

Kontraindikacijos
Individualus juodųjų kmynų aliejaus netoleravimas. Nerekomenduojama naoduoti neštumo metu.