Kaip pirkti

1. Dėmesio: Nereceptiniai vaistiniai preparatai nuotoliniu būdu užsakomi ir pristatomi tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Jokie vaistiniai preparatai į kitas ES ir trečiąsias šalis nėra parduodami ir nėra pristatomi.

2. Vaistinės prekes pristatome tiesiai į namus ir darbą visoje Lietuvoje, ES ir trečiosiose šalyse.

Pirkimo procesas:

- Išsirinkite Jus dominančias prekes. Jei kyla klausimų, pasikonsultuokite tel. +370 640 24655, arba rašykite el. paštu klausimai@efarma.lt. 

- Įsidėkite prekę į pirkinių krepšelį spausdami „Į krepšelį“, prekė bus įdėta į Jūsų krepšelį, o Jus galite tęsti pirkimą.

 - Atsidarykite viršuje esantį prekių krepšelį, peržiūrėkite prekes. Kol nepatvirtinote užsakymo, Jūs galite koreguoti krepšelio turinį: išimti, įdėti prekes, keisti jų kiekį. Jei turite nuolaidų kodą, galite juo pasinaudoti įvesdami kodą į laukelį „Nuolaidos kodas“ ir spaudžiate „Patvirtinti“ (išsamiau apie nuolaidas skaitykite straipsnyje „Lojalumo programa“). Jei pirkinių krepšelis atitinka Jūsų lūkesčius spauskite „Toliau“.

- Jei prekes mūsų vaistinėje perkate pirmą kartą, Jums reikės užpildyti registracijos duomenis, kuriuos saugosime pagal visus asmens duomenų apsaugos reikalavimus. Registracijos metu turite susikurti tik jums žinomą slaptažodį. Prisiregistravę klientai automatiškai susikuria savo sąskaitą kurioje gali pirkti prekes, išsaugoti skirtingus pristatymo adresus, sekti savo užsakymus, keisti savo duomenis ir dar daugiau.

 Perkantiems ne pirmą kartą reikia tik prisijungti prie sistemos įrašant savo el. pašto adresą ir slaptažodį, kurį susikūrėte pirmosios registracijos metu,  tuomet spausti mygtuką „Prisijungti“. Jei pamiršote slaptažodį, spauskite nuorodą „Pamiršote slaptažodį?“ arba rašykite į mūsų pagalbos el.paštą info@efarma.lt

- Sistemoje yra galimybė pasirinkti skirtingus mokėtojo ir prekių gavėjo adresus (nurodoma, kur bus pristatomos užsakytos prekės). Čia pateikiamas gavėjo faktinis gyvenamosios vietos ar buveinės adresas, pagal kurį sistema automatiškai sugeneruos ir Jus informuos apie pristatymo mokestį jei toks atsirastų (išsamiau apie pristatymą skaitykite straipsnyje „Prekių pristatymas“).

- Taip pat galite rinktis palankų mokėjimo būdą. Visi Jūsų finansiniai duomenys bus visiškai saugūs ir liks tik Jūsų žinioje – mūsų sistemoje bankiniai duomenys neišlieka (išsamiau apie apmokėjimą skaitykite straipsnyje „Apmokėjimo sąlygos“).

- Peržiūrėkite galutinį užsakymą ir susipažinkite su taisyklėmis. Taisyklės – tai pirkėjo ir pardavėjo sutartis, todėl yra privaloma su jomis susipažinti. Jei sutinkate su taisyklėms, pažymėkite varnele laukelį „Su prekių pristatymo taisyklėmis susipažinau ir sutinku“ ir spauskite mygtuką „Patvirtinti ir apmokėti“.

- Jūsų nurodytu el. paštu bus išsiųstas automatinis pranešimas apie sėkmingai atliktą užsakymą. Taip pat į el. paštą gausite pranešimus apie tolesnį užsakymo vykdymą ar jo atšaukimą.

Būsenų reikšmės:

Užsakymas gautas – į sistemą patekęs užsakymas;

Užsakymas ruošiamas - užsakymas yra pradedamas ruošti ir vykdyti;

Paruošta siuntimui – užsakymas paruoštas pateikti kurjerių tarnybai;

Paruošta atsiimtiužsakymas yra pilnai paruoštas atsiimti iš užsakymo metu pasirinktos vaistinės;

Perduota siuntų tarnybai – užsakymas perduotas transportavimui, pagal pasirinktą būdą;

Įvykdyta – užsakymas yra įteiktas adresatui arba siunta iškeliavo už Lietuvos ribų;

Atšaukta - užsakymas anuliuojamas jei nebus apmokėtas ar nesant galimybei pristatyti užsakytų prekių.

 

Pasirinkus pristatymo būdą „Atsiimsiu pats“ (galite atsiimti prekes iš mūsų vaistinių Savanorių pr. 6 ir Kalvarijų g. 168, Vilniuje) apie paruoštas prekes pranešama SMS žinute ir el.paštu.

Jei prekės pristatomos per siuntų tarnybą ar bendrovės kurjerį, jas gausite iki durų per 0-3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo.

Jei prekės pristatomos per Lietuvos paštą, jas turėtumėte gauti į pašto skyrių per 2-5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo.


Užsakytas prekes taip pat siunčiame į visas ES šalis ir į daugumą kitų šalių užsienyje. Visas jas galite pasirinkti tik atliekant konkretų užsakymą.

 

 

Linkime malonaus apsipirkimo!

Vaistai

 

Pagarbiai,
UAB „Efarmos“ vaistinė

info@efarma.lt