Kelo – cote® gelis 6g N1randams

Kelo – cote® gelis 6g N1randams
€ 20,97
AR
Gamintojas: Advanced Bio Technologies
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Kelo – cote® gelis 6g N1randams

Kelo – cote® gelis

Kelo – cote® yra lengvas, savaime išdžiūstantis silikoninis gelis randams. Kelo – cote® greitai išdžiūsta ir tampa lankščia, laidžia orui ir atsparia vandeniui silikonine plėvele. Jis sukimba su viršutiniu raginiu odos sluoksniu, sudarydamas apsauginį barjerą, apsaugantį nuo cheminių, fizinių ir bakteriologinių veiksnių tuo pačiu ir drėkindamas odos paviršių. Visos šios savybės sukuria palankias salygas vykti kolageno sintezės ciklui, pagerina rando fiziologinę ir kosmetinę išvaizdą.

• Patvirtintas klinikinis efektyvumas
• Užpatentuota cross – link technologija
• Paprasta naudoti pacientams

Kelo – cote® yra užpatentuotas, naujausios kartos savaime išdžiūstantis silikoninis gelis naudojamas vietiškai ir yra efektyviausias hipertrofinių, atrofinių bei keloidinių randų, susiformavusių po traumų, nudegimų, akne, vėjaraupių ar operacijų, prevencijoje.

Gelis rekomenduojamas kaip pirmo pasirinkimo priemonė. Kelo-cote® pradėkite naudoti iš karto kai tik žaizda užgis. Kelo-cote® švelnina ir mažina iškilusius randus, nedirgina odos, mažina niežėjimą, paraudimą ir skausmą, idealiai tinkamas nelygiems odos paviršiams, sąnariams ir veidui. Gelį galima naudoti ir jautrią odą turintiems pacientams bei vaikams. Naudojimas: užtikrinkite, kad norima tepti vieta yra sausa ir švari. Tepkite gelį labai plonu sluoksniu ant rando ir leiskite nudžiūti (3-5 min.). Kelo-cote® tepkite du kartus dienoje. Geliui išdžiūvus galite tepti įvairiausią kosmetiką, kremus su SPF filtrais. Naudojimo kursas 60-90 dienų. Pastaba: netepkite gelio ant atvirų žaizdų, gleivinės, III laipsnio nudegimo, saugokite nuo vaikų.