Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus (Oleum Canangae odoratae) 10ml, Aromatika

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus (Oleum Canangae odoratae) 10ml, Aromatika
€ 4,62
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus (Oleum Canangae odoratae) 10ml, Aromatika

Išskiriamas vandens destiliacijos metodu iš kvapiųjų kanangų medžių (ylang-ylang) žiedų. Skleidžia gilų, saldų, šiltą ir švelnų viliojamą gėlių kvapą.

POVEIKIS
- Skatina odą atsinaujinti, saugo ją nuo nepalankaus išorės poveikio ir drėkina, ypač – jautrią;
- Antitoksinis, nuskausminamasis;
- Skatina gyti žaizdas;
- Raminamasis, hipotenzinis;
- Antidepresinis;
- Gerina koronarinę kraujotaką;
- Mažina arterinį kraujospūdį;
- Padeda moterims ir vyrams lengviau išgyventi klimakterinį laikotarpį;
- Gerina lytines galimybes.

NAUDOJIMO ATVEJAI
- Silpni trapūs plaukai ir sluoksniuoti nagai;
- Nemiga, per didelis nervingumas.

IŠORINIO NAUDOJIMO BŪDAI
Grynas kvapiųjų kanangų eterinis aliejus, bet labiausiai - jo ir jazminų bei santalų eterinių aliejų deriniai, sumaišyti lygiomis dalimis, skatina odą atsijauninti, lygintis raukšles. Šis mišinys taip pat yra vartojamas kosmetikos priemonėms papildyti, masažui, vonioms, patalpoms aromatizuoti. Šis mišinys, papildytas citrinų eteriniu aliejumi (1dalis) veikia tonizuojamai ir gali būti panaudotas analogiškiems tikslams.

KOSMETIKOS PRIEMONIŲ PAPILDYMAS
5 lašus kvapiųjų kanangų eterinio aliejaus arba šio aliejaus mišinio sumaišyti su 15 g kremo arba 15 ml losjono, toniko, šampūno ir pan.).

VONIOS
5-7 lašus levandų eterinio aliejaus arba bet kokio šio aliejaus mišinio, iš anksto sumaišytus su valgomuoju šaukštu emulgatoriaus (pieno, medaus, jūrų arba valgomosios druskos), įpilti į pilną vandens (37-38oC) vonią. Procedūros trukmė 10-20 min.

MASAŽAS
5 lašus kvapiųjų kanangų eterinio aliejaus arba šio aliejaus mišinio sumaišyti su valgomuoju šaukštu augalinio aliejaus (migdolų, persikų gemalų ar kt.) arba pasirinkto kremo.

NAGŲ PRIEŽIŪRA
Labiausiai tinka sluoksniuotis linkusiems nagams. 5 lašus kvapiųjų kanangų eterinio aliejaus sumaišyti su 10 ml augalinio aliejaus (simondsijų /jojoba/, migdolų, avokadų, abrikosų) ir šiuo mišiniu tepti nagus bei 5-10 min. masažuoti nagų plokšteles ir odelę aplink juos prieš naktį arba 15 min. iki lakavimo.

SUGĖLUS VABZDŽIAMS
Grynu kvapiųjų kanangų eterinio aliejumi galima tepti vabzdžių sugeltas vietas.

PATALPŲ AROMATIZAVIMAS
3- lašus kvapiųjų kanangų eterinio aliejaus arba šio aliejaus mišinio įlašinti į aromatinėje lempoje esantį vandenį ir uždegti žvakę. Patalpoje pasklis kvapas. Jei nėra lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Procedūros trukmė – 15-30 min.

Prieš naudojant eterinius aliejus būtina patikrinti, ar įkvepiamas arba tepamas ant odos aliejus nesukels individualios alerginės reakcijos.

KVĖPAVIMO BANDINYS
Jei įkvėpę eterinio aliejaus arba jo derinio nepajuntate diskomforto, jis yra Jums malonus ir nesukelia kvėpavimo takų spazmų bei kosulio arba dusulio, šiuos aliejus galite vartoti.

ODOS BANDINYS
Eterinio aliejaus arba jo mišinio vieną lašą sumaišyti su 0,5 arba 1 arbatiniu šaukšteliu bet kokio augalinio aliejaus ir nedidelį šio mišinio kiekį įtrinti į alkūnės arba riešo vidinę pusę.
Jei po 15-40 minučių aliejumi pateptoje odos vietoje nėra jokių pokyčių, šiuos aliejus galima drąsiai vartoti.

KONTRAINDIKACIJOS
Individualus kvapiųjų kanangų kvapo netoleravimas.
Nėščiosioms, sergantiesiems hipotonija, epilepsija - elgtis kuo atsargiau.

LAIKYMO SĄLYGOS
Sandariai užkimštą vėsioje tamsioje vietoje.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.