LANSINOH HPA® Lanolin spenelių kremas 40 ml.

LANSINOH HPA® Lanolin spenelių kremas 40 ml.
€ 20,68
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

LANSINOH HPA® Lanolin spenelių kremas 40 ml.

„Drėkina ir saugo jautrius, suskilinėjusius spenelius ir sausą jautrią odą. Beskonis, bespalvis ir bekvapis. Be parabenų, be priedų, be konservantų, be chemikalų.Tai natūralus produktas, specialiai pagamintas krūtimi maitinančioms motinoms. Lansinoh HPA® lanolinas yra ypač saugus ir švarus, nes valomas taikant labai griežtai kontroliuojamą specialią patentuotą technologiją.
Naudojimas
• Lanolino kremą tepkite po kiekvieno maitinimo arba dažniau (pagal poreikį).
• Nusausinkite spenelius švariu audiniu. Neleiskite nudžiūti.
• Iš tūbelės išspauskite žirnio dydžio kremo gumulėlį ir patrinkite jį tarp pirštų. Švelniai tepkite visą spenelio sritį. Prireikus šiek tiek lanolino galite užtepti ir ant vienkartinio liemenėlės įkloto. Užtepkite lanolino ir ant kito spenelio, jeigu juo maitinote kūdikį.
• Prieš maitinant krūtimi kremo nuvalyti nereikia.
Lanolino kremu galima tepti ir kitas kūno vietas, pavyzdžiui, sausas lūpas, nedidelius įpjovimus, nudegimus, vystyklų sudirgintas vietas arba odos nutrynimus, jei oda sausa – alkūnes ir kulnus, jaučiant išsausėjusios odos tempimą, taip pat naudoti kaip apsauginę priemonę nuo pūslių susidarymo ant kojų (tepti prieš dvi valandas iki ilgo pasivaikščiojimo) ir tepti.
Laikyti kambario temperatūroje. Kuo aukštesnė temperatūra, tuo lengviau užtepti kremą. Lanolino kremas pagamintas nenaudojant priedų, kurie jį suminkštintų.
Atsargos priemonės. Lanolinas yra natūralus organinis esteris, jis gali ištepti drabužius. Dėmes galima visiškai pašalinti skalbiant, tačiau drabužiams apsaugoti rekomenduojame naudoti liemenėlės įklotą. Tai geriausias būdas apsaugoti drabužius nuo dėmių.
Ingredients: Lanolin (100 proc.).
Lansinoh® yra registruotasis prekių ženklas.
Gamintojas Lansinoh Laboratories Inc., ES. Jason House, Kerry Hill Leeds LS18 4JR, Jungtinė Karalystė.