Lepicol kapsulės N180 - žarnynui

Lepicol kapsulės N180 - žarnynui
Maisto papildas
€ 22,30
AR
Gamintojas: Lepicol Ltd, D. Britanija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Maisto papildas Lepicol kapsulės N180 - žarnynui

epicol – unikalios sudėties kompleksas žarnynui ir virškinimui. Sudėtyje tik augalinės kilmės medžiagos ir pienarūgštės bakterijos, nėra pridėta jokių kitų priedų ar pagalbinių medžiagų – tik tai, kas reikalinga ir naudinga mitybai papildyti. Turtingas skaidulų šaltinis, sudėtyje derina dviejų rūšių ląstelieną- balkšvųjų gysločių skaidulas ir inuliną. Laktobacilos ir bifidobakterijos – natūraliai žmogaus žarnyne gyvenančios bakterijų kultūros.
Balkšvųjų gysločių skaidulos (Plantago ovata) pasižymi labai švelniu poveikiu, sugeria ypatingai daug vandens ir pasižymi klampumo savybe. Tai reiškia, kad nedirgindamos žarnyno ir nesukeldamos nemalonių pojučių, jos formuoja gelio pavidalo masę ir efektyviai minkština žarnyno turinį bei pagreitina jo pasišalinimą. Šios skaidulos gali būti vartojant esant polinkiui į vidurių užkietėjimą, ypač nėštumo metu, esant hemorojui ir pan.
Be to, balkšvųjų gysločių skaidulos turi įtakos cholesterolio ir kraujo lipidų kiekio mažinimui.
Vartojimas: Vartoti 30 minučių prieš valgį.
Suaugusiems: gerti po 2-8 kapsules vieną arba du kartus per dieną, užgeriant mažiausiai 1-2 stiklinėmis vandens ar sulčių.
Vaikams: gerti po 2-5 kapsules vieną arba du kartus per dieną, užgeriant mažiausiai viena stikline vandens ar sulčių. Kapsules galima atidaryti ir turinį sumaišyti su vandeniu. Jei vaikui mažiau nei 11 metų, prieš vartojant pasitarkite su gydytoju.
Kapsules būtina užgerti gausiu kiekiu skysčio, 5 kapsulėms – stiklinė skysčio. Jei nesenai atlikta žarnyno operacija, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju. Lepicol  nėra maisto pakaitalas. Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Gali turėti sojos pėdsakų. Sudėtyje galimi pieno baltymų pėdsakai, tačiau jų kiekis neturės įtakos sergantiems laktozės netoleravimu
2 kapsulėse yra:  RMV%
Balkšvųjų gysločių luobelės 959 mg -
Inulinas  431,2 mg -
Pienrūgštės bakterijos  2,8 mg -
Sudedamosios dalys: balkšvųjų gysločių luobelės (Plantago ovata), inulinas, želatina, magnio stearatas, pienrūgštės bakterijos*.
*Bakterijų kultūros:
Lactobacillus rhamnosus  PXN 54
Bifidobacterium bifidum PXN 23
Lactobacillus acidophilus PXN 35
Lactobacillus plantarum PXN 47
Lactobacillus bulgaricus PXN 39
5 kapsulėse bakterijų kultūrų yra 600 mln. ksv (koloniją sudarančių vienetų)
Gamintojas. Probiotics International Limited (Protexin), Lopen Head, Somerset, TAI3 5JH, Jungti

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.