Linola dušo ir prausimosi gelis 300ml - sausai odai

Linola dušo ir prausimosi gelis 300ml - sausai odai
€ 11,49
AR
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Linola dušo ir prausimosi gelis 300ml - sausai odai

Linola® Dusch und Wasch

Informacija apie produktą

Linola Dusch und Wasch sukurta ypatingos priežiūros reikalaujančiai sausai arba į neurodermitą linkusiai odai.

Tokia oda reaguoja į per intensyvų arba per dažną valymą. Valymo priemonės gali suerzinti odą.

Ant odos ima dažniau kauptis odą dirginančios bakterijos.

Todėl odos būklė gali pablogėti – sustiprėti niežulys arba atsirasti odos paraudimai, kurie galiausiai gali sukelti net uždegimą.

Todėl, kuriant Linola Dusch und Wasch, buvo atsižvelgta į šiuos aspektus.

* Subalansuotos skaidrios it stiklas prausimosi želės medžiagos itin švelniai, tausodamos valo kūną, veidą ir rankas.

* Naujoviška mikroemulsinė sistema aprūpina odą vertingais linolio rūgštimi praturtintais augaliniais aliejais. Taip tausojamas ir stiprinamas odą saugantis barjeras, kuris neleidžia prasiskverbti kenksmingoms medžiagoms ir bakterijoms bei odai išdžiūti. Išsaugoma odos glotnumui būtina odos drėgmės pusiausvyra.

* Fiziologinis odos pH 5,5 ir tikslingai parinktos sudėtinės medžiagos užtikrina švelnų antibakterinį poveikį. Tokiu būdu sumažinamas odą dirginančių mikrobų skaičius, subalansuojama sveikai odai reikalinga natūrali mikroflora.

Dėl puikaus suderinamumo Linola Dusch und Wasch neabejotinai tinka ir jautriai veido odai. Be to, želė negraužia akių.

Odos apsauga dabar svarbiau nei kada nors anksčiau

Sveika oda puikiai apsaugo nuo kenksmingųjų medžiagų ir bakterijų, sukurdama natūralų barjerą. Šį barjerą sudaro plonutė riebalų plėvelė ant odos ir linolio rūgšties gausūs struktūriniai lipidai, esantys tarp keratinocitų ir lanksčiai juos jungiantys. Taip gali susidaryti struktūra, primenanti mūrinę sieną. Ši struktūra nepalieka nė mažiausios galimybės bakterijoms ir kenksmingosioms medžiagoms prasiskverbti į odą.

Tačiau jeigu linolio rūgšties turintys struktūriniai lipidai pašalinami, pavyzdžiui, per dažnai prausiantis ar maudantis duše, arba jeigu nesusidaro pakankamas jų kiekis, pavyzdžiui, odai senstant arba kai oda yra linkusi į neurodermitą, keratinocitai atsiskiria ir odą saugantis barjeras suyra.

Nepriklausomai nuo to, ar priežastys glūdi viduje, ar išorėje, pasekmės visada yra tos pačios – sausa, pleiskanota ir suskeldėjusi oda, labiau linkusi į uždegimus, niežulį ir egzemas.

Todėl norint apsaugoti odą – nepažeisti jos natūralaus apsauginio barjero, palaikyti pakankamą drėgmę ir riebumą – būtina naudoti tausojančias ir kartu atnaujinančias priežiūros priemones.

Dėl šios priežasties Linola Dusch und Wasch sudėtyje yra augalinių aliejų, kuriuose gausu linolio rūgšties. Ši speciali riebalų rūgštis būtina sveikam epidermiui palaikyti. Tačiau kūnas pats negali pasigaminti linolio rūgšties, todėl jos reikia papildyti iš išorės, idant oda liktų sveika.Linola pritaikyta sausos odos poreikiams

Kadangi sausa ar linkusi į neurodermitą gali būti skirtingų kūno vietų oda, jos valymas ir priežiūra (pavyzdžiui, Linola Dusch und Wasch) turi būti suderinta ir su vaistais*, kurie naudojami gydyti (pavyzdžiui, Linola Fett N Ölbad*).


* Linola Fett N Ölbad vonios aliejus

Skystas vonios aliejus, priedas prausiantis, maudantis vonioje, duše.

Linola Fett Ölbad vartojamas papildomai odos ligoms, kurioms būdinga odos sausmė arba pleiskanojimas (pvz., žvynelinei, endogeninei arba atopinei egzemai), gydyti.

Daugiau informacijos apie su Linola Fett N Ölbad naudojimu susijusią riziką ir šalutinį poveikį teiraukitės savo gydytojo arba vaistininko, perskaitę informacinį pakuotės lapelį.

Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel

33532 Bylefeld


Linola Lotion – labai lengvai paskirstomas ir greitai įsigeriantis pienelis intensyviai ir bazinei visų tipų sausos kūno, veido ir plaštakų odos priežiūrai.


Linola Fett N Ölbad* – medicininis vonios aliejus, tinkantis visiems sausos odos tipams, taip pat nuo neurodermito ir žvynelinės kenčiančiai odai.Švelnina ir apsaugo odą ne tik maudantis vonioje, bet ir prausiantis duše.


Linola Shampoo – speciali prausiamųjų medžiagų sudėtis (pavyzdžiui, gliukozės pagrindu) leidžia itin švelniai ir rūpestingai išplauti galvos odą bei plaukus.

Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel
33532 Bylefeld