Lojalumo programa 

 

„Efarmos“ vaistinės lojalumo programą sukūrėme tam, kad padėkotume registruotiems klientams ir suteiktume Jums išskirtinių pasiūlymų bei nuolaidų. 

1. Programa - Mano Efarma eurai - detaliau:

Lojalumo programa_1

 

 

2. Programa - Pakviesk draugą ir gauk 5 eur - detaliau:

Lojalumo programa_2

 

 

 

3. Programa - Nuolaidos kodas  - detaliau:

Nuolaidos kodas

 

LOJALUMO PROGRAMOS TAISYKLĖS 

 

- Programoje dalyvauja tik pilnamečiai asmenys, užsiregistravę Efarma.lt (įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį) (toliau – Pirkėjai).

- Asmenys, dalyvaujantys Programoje, patvirtina, jog besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir jose išdėstytomis Akcijos sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.

- Norint tapti lojalumo programos dalyviu Jums reikia prisiregistruoti ir sekti esančias lojalumo akcijas. Akcijų metu yra suteikiamos specialios nuolaidos, kuriomis galima pasinaudoti esamo ar kito apsipirkimo metu.

- Savo paskyroje galite peržiūrėti sukauptus lojalumo taškus, galite juos patikrinti prisijungus prie sąskaitos Valdymo skydelyje paspausti: Mano Efarma eurai

- Vienas Lojalumo taškas yra lygus Efarmos euro vertei ir yra lygu € 1 (vienam eurui).

- Programos metu nustatyta tvarka Pirkėjui suteikti lojalumo taškai galioja iki einamųjų metų vasario 28d. Per nustatytą galiojimo laiką nepanaudoti Lojalumo eurai yra anuliuojami.

- UAB „Efarmos“ vaistinė turi teisę keisti Programos Taisykles ir sąlygas bet kuriuo metu, apie tai informuodama tokiu pačiu būdu, kaip buvo buvo paskelbtos šios Taisyklės.

- UAB „Efarmos“ vaistinė neatsako už jokius nuostolius, susijusius su Programos nutraukimu / sustabdymu / Programos sąlygų pakeitimu.

 

 Efarma.lt klientų aptarnavimo linija, tel.: +370 640 24655

Jei turite klausimų, pageidavimų, pastabų ar pasiūlymų dėl lojalumo programos - prašome kreiptis el.paštu info@efarma.lt.

Pagarbiai,

UAB „Efarmos“ vaistinė