Maisto papildas Vitabiotics Cardioace 30kaps.

Maisto papildas Vitabiotics Cardioace 30kaps.
Maisto papildas
€ 16,96
AR
Gamintojas: Vitabiotics Ltd., Jungtinė Karalystė
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Maisto papildas Vitabiotics Cardioace 30kaps.

CARDIOACE papildo sudėtyje yra specialių populiarių komponentų - omega-3 žuvų taukų su česnaku ir 14 vitaminų, mikroelementų ir antioksidantų.

Aktyvios sudėtinės medžiagos CARDIOACE dviejose kapsulėse yra tokių aktyvių medžiagų: omega-3 žuvų taukų (EPR 30% ir DHR 20%) 800 mg, vitamino D 5mg, vitamino E (natūralios kilmės) 80 mg, vitamino C 60 mg, vitamino B1 10 mg, vitamino B2 1,6 mg, vitamino B6 10 mg, folio rūgšties 500 mkg, vitamino B12 20 mkg, cinko 10 mg, mangano 3 mg, vario 2 mg, chromo 100 mkg, seleno 160 mg, natūralių karotinoidų mišinio 4 mg, česnako 200 mg,lecitino 40 mg.

CARDIOACE sudėtyje nėra dirbtinių dažančių medžiagų, glitimo, konservantų, krakmolo, cukraus ir mielių. CARDIOACE nebuvo testuotas su gyvūnais. Kad būtų užtikrintas maksimalus grynumas, CARDIOACE sudėtyje esantys žuvų taukai gaunami iš švarioje aplinkoje, giliai jūroje gaudomų žuvų.

Kas dar įeina į CARDIOACE sudėtį?

CARDIOACE sudėtyje dar yra tokios pagalbinės medžiagos ir kapsulės sudėtinės dalys: saldus apelsinų aliejus, 1,2,3 propantriil monostearatas, glicerinas, apelsinų skonio aromatinė medžiaga, želatina, chlorofilas ir titano dioksidas.

Forma ir kiekis pakuotėje 30 kapsulių pakuotė: 15 kapsulių lizdiniame lakšte, du lakštai vienoje dėžutėje.

Prekybos leidimo savininkas

Vitabiotics Ltd. 1 Beresford Avenue, Wembley, Middlesex HAO 1NU Jungtinė Karalystė

CARDIOACE nereikėtų vartoti kartu su kitais multivitaminų ir mineralų preparatais.

CARDIOACE kapsulių nerekomenduojama vartoti kūdikiams ir jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Ar galima CARDIOACE vartoti vienu metu su kitais vaistais?

CARDIOACE galima vartoti kartu su kitais vaistais, kadangi jame yra tik vidutinis vitaminų ir mineralų kiekis, ir jo sudėtyje nėra kitų vaistų ir hormonų. Patarimo dėl konkretaus CARDIOACE vartojimo su kitais vaistais reikia pasiklausti pas savo gydytoją ar vaistininką.

Kaip ir kada reikėtų vartoti CARDIOACE?

Rekomenduojama vartoti po 1 arba 2 kapsules per dieną pagrindinio valgymo metu arba iš karto po jo, užgeriant pilna stikline vandens ar šalto gėrimo. CARDIOACE kapsulių nereikia kramtyti. Geriausia vartoti po 2 kapsulės per dieną, ypač pirmuosius vartojimo mėnesius. Išgeriant kapsulę kartu su dideliu maisto kiekiu yra maksimaliai padidinama maistingų medžiagų absorbcija ir gali sumažėti pykinimas, kuris kartais pasireiškia, jeigu multivitaminai yra išgeriami nevalgius. Visada įsitikinkite, kad CARDIOACE išgėrėte kartu su pakankamu kiekiu skysčio kapsulei nuryti. Neužgerkite kapsulės arbata ar kava, nes nuo jų kapsulė gali per anksti suirti.

Ar vartojant CARDIOACE pasireiškia koks nors šalutinis poveikis?

CARDIOACE tinkamai vartojamas nesukelia šalutinio poveikio. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Perdozavimo atveju nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

CARDIOACE sudėtyje yra natūralaus apelsinų aliejaus OdourMask, kuris padeda užmaskuoti česnako kvapą ir skonį.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.