Manuka medus (UMF 5+ ) 250g

Manuka medus (UMF 5+ ) 250g
€ 24,05
AR
Gamintojas: Golden Hills
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Maisto papildas UMF 5+ MANUKA HONEY Golden Hills

Manuka (Liet. šluotinis sėklutis) medus

Manuka, dar vadinamas arbatmedžių medumi, yra unikalus gamtos sukurtas produktas, pasižymintis išskirtinėmis savybėmis, kurios išlieka ir aukštoje temperatūroje.

Golden Hills - tai grynas manuka medus surenkamas Naujojoje Zelandijoje, atokiose nuo civilizacijos teritorijose, itin švarioje aplinkoje, kur nėra pramonės ir užterštumo. Golden Hills tai šeimyninis bičių ūkis, kuriame medus surenkamas ir apdorojamas laikantis Geros gamybos praktikos reikalavimų. Golden Hills manuka medus yra patikimas produktas - nepriklausomose atestuotose laboratorijose tikrinamas kiekvienos medaus partijos antibakterinis aktyvumas ir nustatomas tos partijos UMF. UMF ir greta esantis skaičius apibūdina antibakterinį manuka medaus stiprumą. Kuo didesnis greta UMF esantis skaičius, tuo stipresnėmis antibakterinėmis sąvybėmis pasižymi medus.

Golden Hills Manuka medus yra natūralus, gamtos sukurtas produktas, jo gamyboje nenaudojamos jokios papildomos medžiagos

UMF Manuka meduje yra ypač daug vitaminų, mineralų, amino rūgščių ir antioksidantų.

Apie Manuka medaus naudą ir poveikį sveikatai daugiau galima sužinoti Naujosios Zelandijos Waikato universiteto, kuris jau daugiau negu 40 metų tyrinėja šį medų, tinklalapyje adresu /research.

Manuka medus suteikia energijos, palaiko imuninę sistemą.

100 g produkto vidutinis maistingumas: energinė vertė – 1320kJ/314kcal, baltymų – 0,4g, riebalų – 0,1g, angliavandenių – 80,0 g.

 

VARTOJIMAS. Manuka medų galima dėti į gėrimus, tiek į šaltus tiek į karštus, galima suvalgyti su maistu (skrebučiu, varške ar kt.) arba tiesiog suvalgyti šaukštelį gryno medaus. Vidutiniškai per parą rekomenduojami 2-3 šaukšteliai manuka medaus.

Manuka galima vartoti ir išoriškai tepant ant odos.

SUDĖTIS. Manuka medus.

DĖMESIO. Produkto nerekomenduojama duoti vaikams iki 12 mėnesių.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.