Multi-Gyn Actigel makšties gelis 50ml

Multi-Gyn Actigel makšties gelis 50ml
€ 11,56
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Multi-Gyn Actigel makšties gelis 50ml

„Multi-Gyn Actigel“
Makšties gelis
Koks „Multi-Gyn Actigel“ poveikis?
- Palengvina makšties negalavimus.
- Padeda išvengti bakterinės vaginozės (BV) ir padeda ją gydant.
- Sumažina nemalonų kvapą ir gausias išskyras.
- Turi raminamąjį poveikį, kai vargina niežulys ir sudirginimas.
- Optimizuoja makšties florą ir padeda atkurti normalią gleivinės būklę.
- Veikia prieš mielių grybelį.
- Veiksmingai užkerta kelią kenksmingų mikrobų dauginimuisi.
- Reguliuoja makšties rūgštingumą (pH vertė)
- Skatina naudingų pieno rūgšties bakterijų dauginimąsi.
Kokios „Multi-Gyn Actigel“ savybės?
„Multi-Gyn Actigel“ yra saugus ir natūralus produktas. Jo pagrindas yra patentuotas 2QR* kompleksas - natūrali medžiaga, gauta iš vaistažolių.
„Multi-Gyn Actigel“ turi unikalią savybę užkirsti kelią kenksmingų bakterijų dauginimuisi bei veiksmingai tas bakterijas neutralizuoja. Toks natūralus blokuojantis poveikis yra visiškai saugus ir nekenksmingas, kadangi nėra grindžiamas nuodingomis medžiagomis ar aštriais chemikalais, todėl neturi neigiamo šalutinio poveikio.
Kada naudojamas „Multi-Gyn Actigel“?
„Multi-Gyn Actigel“ galite naudoti taip dažnai, kaip norite, kai tik jaučiate negalavimą (niežulį, jautrumą, sudirginimą) ar norite jo išvengti.
Gydant bakterinę vaginozę (BV), kai vargina nepageidaujamos išskyros ir (arba) kvapas, tepkite makštį 5 dienas iš eilės mažiausiai du kartus per dieną.
Siekiant išvengti nepageidaujamų išskyrų, kvapo ir nemalonių pojūčių arba neleisti atsirasti mielių grybeliui, pakanka patepti kartą per tris dienas. Dažniau naudojant veiksmingumas didėja. Rekomenduojame tepti prieš miegą. Lytiniai santykiai be apsisaugojimo priemonių veikia makšties terpės rūgštingumą (pH vertė). Norėdamos atkurti optimalų makšties pH ir neleisti daugintis nepageidaujamoms bakterijoms bei atsirasti nemaloniam kvapui, per 8 valandas po lytinių santykių be apsisaugojimo priemonių naudokite „Multi-Gyn Actigel“.
Esant makšties negalavimams, pvz., niežuliui, sudirginimui, jautrumui, paraudimui ir skausmingumui, dideliais kiekiais tepkite „Multi-Gyn Actigel“ vieną kartą per dieną arba kai norite sumažinti nemalonius pojūčius.
Kaip naudoti „Multi-Gyn Actigel“?
Esant nemaloniems pojūčiams išorinių lytinių organų srityje, „Multi-Gyn Actigel“ galima užtepti pirštais (prieš tepdamos visada nusiplaukite rankas).
Vidiniam naudojimui galima naudoti specialų prie tūbelės prisukamą aplikatorių, kuris pridėtas atskirai dėžutėje. Aplikatoriumi gelio galima lengvai įšvirkšti į makštį, kur jis veikia ilgiau. Po naudojimo aplikatorių galima palikti užsuktą ant tūbelės. Nuplaukite jį švariu šiltu vandeniu, o tada ant aplikatoriaus uždėkite dangtelį. Jei tepsite pirštais, prieš tai gerai nusiplaukite rankas ir įterpkite į makštį tiek gelio, kiek telpa ant jūsų smiliaus galiuko. Įstumkite pirštą į makštį.
Kokia „Multi-Gyn Actigel“ sudėtis?
„Multi-Gyn Actigel“ yra natūralus produktas, kurio pagrindas biologiškai aktyvus 2QR* kompleksas ir paprastųjų alavijų ekstraktas, kuris užtikrina normalią gleivinės būklę ir neleidžia keistis pH terpei.
„Multi-Gyn Actigel“ sudėtyje nėra kvapiųjų ir gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių. Jame nėra aštrių cheminių medžiagų, konservantų ar hormonų, jis yra saugus ir nekenksmingas. Produktas nekeičia prezervatyvų savybių.
Sudedamosios dalys: Aloe Barbadensis Extract, Mannane, Galactoarabinan Polyglucoronic Acid
Crosspolymer*, Glycerin, Caprylyl Glycol.
Prašome atkreipti dėmesį! Patepus geliu, galite justi dilgčiojimą. Tai normali būsena, o toks jausmas išnyks per keletą minučių.
Šalutinis poveikis
Kadangi „Multi-Gyn Actigel“ palaiko optimalų makšties rūgštingumą, o sperma yra šarminė, „Multi-Gyn Actigel“ naudojimas gali sumažinti spermos aktyvumą. Todėl „Multi-Gyn Actigel“ nereikėtų naudoti keletą valandų po lytinių santykių, jei pageidaujama pastoti.
Kitų šalutinių poveikių nėra žinoma.
Sąveika su vaistais
„Multi-Gyn Actigel“ neturi sąveikos su vaistais. Galima drąsiai naudoti kartu su kitais vaistiniais preparatais ar priemonėmis.
Nėštumo ir žindymo laikotarpis
„Multi-Gyn Actigel“ galima saugiai naudoti normalaus nėštumo metu ir žindymo krūtimi laikotarpiu.
Laikymo sąlygos: laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Pakuotė: 50 ml tūbelė.
Jei negalavimai užsitęsia ar kartojasi, visada kreipkitės į gydytoją.
* ̶ 2QR ̶ patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai EP 1 323 738 A1, WO 03/055918.
Sukurta ir pagaminta: BioClin B.V. PO Box 95, 2611 AB Delft, Nyderlandai.
Atstovas Lietuvoje: UAB „Miečys“, p.d. 46, 76001 Šiauliai, Lietuva.