OCUflash 7mg/ml akių lašai 10ml N2

OCUflash 7mg/ml akių lašai 10ml N2
Medicinos priemonė
€ 4,15
AR
Gamintojas: Unimed Pharma
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Papildas OCUflash 7mg/ml akių lašai 10ml N2

OCUflash 7 mg/ml akių lašai, tirpalas Natrio chloridas
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
OCUflash reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją. - Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra OCUflash ir nuo ko jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant OCUflash 3. Kaip vartoti OCUflash 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti OCUflash 6. Kita informacija 1. KAS YRA OCUFLASH IR NUO KO JIS VARTOJAMAS Savybės OCUflash yra specialūs akių lašai (izotoninis, buferinis), tirpalas, kuriame yra Euphrasia rostkoviana ištraukos priemaišų. Lašų reikia lašinti į akį arba jais plauti akis. Euphrasia roskoviana ištrauka slopina akies uždegimą ir veikia sutraukiamai (sutraukiantis preparatas, adstringentas). Dėl šių savybių Euphrasia rostkoviana jau nuo seno vartojama akių sutrikimams lengvinti, profilaktikai, jis vartojamas kaip palaikomoji neužkrečiamojo akių vokų ir junginės uždegimo gydymo priemonė. INDIKACIJOS OCUflash yra idealus plaunamasis tirpalas, šalinant iš akies svetimkūnį. Šį tirpalą galima vartoti be gydytojo nurodymo, pavyzdžiui, trumpą laiką plauti akis, lašinti į jas ar vartoti kaip vokų kompresą. Šį vaistą galima vartoti, kai jaučiamas akių negalavimas, pavyzdžiui, deginimas, dilgsėjimas, niežulys, svetimkūnio pojūtis. Idealu vartoti OCUflash toliau išvardytais atvejais. - Akims plauti po tonometrijos ir gonioskopijos. - Akims plauti, šalinant svetimkūnį, dulkes ar chloruotą vandenį. - Fluoresceninio tirpalo likučiams šalinti. - Gleivių ar pūlių išskyroms šalinti. - Akims plauti po kontaktinių lęšių panaudojimo. - Ideali pirmosios pagalbos priemonė, jei yra lengva junginės erozija arba jei į akis pateko rūgščių ar šarmų. - Palaikomoji priemonė sergant kai kuriomis ligomis, ypač neužkrečiamuoju junginės uždegimu ir lėtinėmis užkrečiamosiomis junginės ligomis. - Tinkama medžiaga kosmetikos likučiams, esantiems aplink akis (nuo vokų ir blakstienų), šalinti. OCUflash galima vartoti suaugusiems žmonėms, vaikams ir paaugliams. Preparatas yra saugus, taigi jį galima vartoti naujagimiams, kūdikiams, nėščioms moterims ir žindyvėms.
2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT OCUFLASH OCUflash vartoti negalima - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) natrio chloridui arba bet kuriai pagalbinei OCUflash medžiagai. Kitų vaistų vartojimas Įlašinus šio tirpalo, minkštų kontaktinių lęšių, ypač hidrofilinių, nešioti negalima. Jeigu įmanoma, gydymo metu reikia nešioti kietuosius kontaktinius lęšius arba lęšius išsiimti prieš lašinant tirpalo ir vėl juos įsidėti praėjus ne mažiau kaip 20 minučių po lašų įlašinimo. Jeigu kartu vartojama kitokių lašų ar tepalų, jų galima vartoti praėjus 5 minutėms po OCUflash pavartojimo. Sąveikos su kitais preparatais iki šiol nenustatyta. Nėštumas ir žindymo laikotarpis Šį preparatą galima vartoti nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu. Vairavimas ir mechanizmų valdymas OCUflash gebėjimo sukaupti dėmesį, vairuoti, valdyti mechanizmus ir dirbti aukštyje ar kitokį darbą, kuriam atlikti reikia didelio susikaupimo, neveikia. Visgi pavieniais atvejais įlašinus lašų į junginės maišelį galima laikinai matyti lyg per miglą, taigi veiklą, kuriai atlikti būtinas didesnis atidumas, galima atlikti tik išnykus šiam laikinam poveikiui. Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines OCUflash medžiagas Preparatas gali dirginti akis. Būtina saugotis, kad jo nepatektų ant minkštųjų kontaktinių lęšių. Prieš vartojimą kontaktinius lęšius reikia išimti (vėl juos galima įdėti ne anksčiau kaip po 20 min.). Tirpalas keičia minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą.