Perspi-Body Wash 200 ml. - antibakterinis kūno prausiklis

Perspi-Body Wash 200 ml. - antibakterinis kūno prausiklis
€ 5,82
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Perspi-Body Wash 200 ml. - antibakterinis kūno prausiklis

Antibakterinis kūno prausiklis Perspi-Body Wash specialiai sukurtas naikinti nemaloniam kūno kvapui. Tai ne standartinis kūno prausiklis, tai prevencinė priemonė skirta naikinti prakaito kvapą.

Nemalonus kūno kvapas

Nemalonus kūno kvapas atsiranda dėl bakterijų, kurios pagamina enzimus, o šie saveikaudami su oru skyla į lipidus. Prakaitas garuoja ir paskilnda nemalonus kvapas, mūsų visų žinomas kaip prakaito kvapas.

Prausimasis padeda atsikratyti bakterijų, sukeliančių nemalonų kvapą. Įprasti kūno prausikliai, dušo želė ar muilas puikiai pašalina šias bakterijas, bet tik trumpam. Vos tik spėjus sušilti jos vėl pradeda kauptis ant odos ir nemalonus kvapas ima Jus persekioti iš naujo, sukeldamas gėdos ir diskomfortos jausmą.

Prausiklis Perspi-Body Wash užkerta kelią naujoms prakaito kvapą sukeliančioms bakterijos atsirasti ant Jūsų odos. Siekiant užtikrinti maksimalią apsaugą nuo prakaitavimo ir nemalonaus kvapo, rekomenduojame naudoti kartu su antiperspirantu Perspi-Guard.

Perspi-Body Wash naudojimo būdas

Naudokite prausiklį ant odos, gerai jį įtrinkite į stipriau prakaituojančias kūno sritis. Po to viską nuplaukite švariu vandeniu.

Perspi-Body Wash sudedamosios dalys: Coconut Diethanol Amide, Tocopherol, Citric Acid, Sodium chloride, CAB, Lanolin Alcohol, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Parfum, Aqua. Triclosan (0.2%).

Perspi- Body Wash talpa: 200 ml.

Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė.