Prekių pristatymas

Siuntimo ir Pristatymo paslaugų sąlygos Lietuvoje

Akcija

 

      

Nemokamo pristatymo sąlygos galioja tik registruotiems klientams


 

 

DPD

 

      

DPD KURJERIŲ TARNYBA

DPD kurjerių tarnyba Jūsų siuntą pristatys visoje Lietuvoje, prieš tai paskambinę ir su Jumis suderinę pristatymo laiką.

Registruotiems klientams, perkantiems už 29 Eur ar daugiau, pristatymas nemokamas (išskyrus Neringą). Jei nesate užsiregistravęs arba užsakymo suma yra mažesnė nei 29 Eur, pristatymas Jums kainuos - 3,90 Eur. Pasirinkus pristatymą Neringos savivaldybėje, pristatymas Jums kainuos 6 Eur.  

Jei mokėtumėte grynais pinigais bus renkamas 1,00 Eur. pinigų paėmimo paslaugos mokestis

Prekės pristatymas trunka 0-4 darbo dienas.

Pasirinkus šį pristatymo būdą, galėsite sumokėti už prekes nuotoliniu būdu (per PayPal sistemą, bankiniu pavedimu ir t.t.) arba grynaisiais kurjeriui.

Atsiimdami prekes, būtinai patikrinkite, ar jos tvarkingos, ir tik tuomet pasirašykite.


 

 
LP Express      

LP EXPRESS

LP EXPRESS - tai patogi ir greita siuntų savitarnos terminalų paslauga. Siuntos pasiekiamos visą parą veikiančiuose siuntų savitarnos terminaluose. Rinktis galite iš daugiau nei 80-ies LP Express terminalų visoje Lietuvoje.

Registruotiems klientams, perkantiems už 29 Eur ar daugiau, pristatymas nemokamas. Jei perkate už mažiau nei 29 Eur arba nesate užsiregistravęs, šios paslaugos kaina - 2,90 Eur.

Prekės į Jūsų nurodytą paštomatą bus pristatytos per 1-4 darbo dienas. Už prekes galite susimokėti vietoje (tik mokėjimo kortele) arba iš anksto bankiniu pavedimu.

Išsiuntus siuntą, Jūs elektroniniu paštu gausite siuntos numerį, tad savo siuntos būseną visada galėsite sekti LP Express informacinėje sistemoje https://www.lpexpress.lt/lt/psearch.html


 

 
Atsiimsiu pats      

ATSIIMSIU PATS

Prekę atsiimti patys nemokamai gali tiek registruoti, tiek neregistruoti klientai. Minimalios užsakymo sumos, norint atsiimti nemokamai, nėra.

Kai prekės bus paruoštos, apie galimą atsiėmimą būsite informuoti elektroniniu laišku arba SMS žinute.

Atsiskaityti galite iš anksto bankiniu pavedimu arba atsiėmimo metu grynaisiais pinigais bei kortele.


 

 
Lietuvos pastas      

LIETUVOS PAŠTAS

Prekės bus pristatytos į artimiausią pašto skyrių, pagal Jūsų nurodytą adresą.

Registruotiems klientams, perkantiems už 29 Eur ar daugiau, pristatymas nemokamas. Jei perkate už mažiau nei 29 Eur arba nesate užsiregistravęs, šios paslaugos kaina - 2.29 Eur.

Prekė pristatoma per 2-5 darbo dienas.

Pasirinkus šį pristatymo būdą, apmokėjimas vietoje negalimas.

Išsiuntus siuntą, Jūs elektroniniu paštu gausite siuntos numerį, tad savo siuntos būseną visada galėsite sekti Lietuvos pašto informacinėje sistemoje http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska

Dėmesio: Siekiant užtikrinti Jūsų privatumą ir siuntos saugumą, prekes gali atsiimti tik siuntos adresatas.


 

 

 

 

Pristatymo paslaugų sąlygos ES ir trečiosiose šalyse

 Dėmesio: Nereceptiniai vaistiniai preparatai nuotoliniu būdu užsakomi ir pristatomi tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Jokie vaistiniai preparatai į kitas ES ir trečiąsias šalis nėra parduodami ir nėra pristatomi.

 

DPD

      

DPD KURJERIŲ TARNYBA

Į didžiąją dalį ES šalių (šalys ir apytikslės kainos) prekes galime pristatyti per DPD kurjerių tarnybą. Tikslią siuntimo kainą apskaičiuos programa pagal konkrečią šalį bei prekių krepšelio svorį. Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą Jums el. paštu pranešime apie siuntos būseną ir nurodysime sekimo numerį. Naudojantis siuntos numeriu, galėsite sekti siuntos kelią.

Naudojantis šia paslauga prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas.

„Efarmos“ vaistinė neprisiima atsakomybės dėl prekės dingimo ar sunaikinimo rizikos, dėl trečiųjų šalių (muitinės, narkotikų kontrolės ir kitų kontroliuojančių institucijų) teisėtų veiksmų ir pan.
Jei gausite tvarkingas, tačiau ne tas prekes, kurias užsakėte, netinkamo vartoti termino prekes, jas stengsimės pakeisti tik kartu su raštišku laisvos formos aktu. Prašytume atsiųsti ir tai įrodančias fotografijas.


 

 

Lietuvos pastas      

ATSIĖMIMAS PAŠTE

Pristatymas trunka apie 1-4 savaites, priklausomai nuo pasirinktos šalies. Jeigu pasirinkimuose nerandate savo šalies, prašome mums pranešti.

Programa automatiškai sugeneruoja pristatymo kainą pagal Jūsų nurodytą adresą ir krepšelio svorį. Apytiksles pristatymo kainas rasite čia. Jūs neprivalote užsisakinėti prekių, jei paaiškėja, kad pristatymas neatitinka jūsų lūkesčių.

Kai prekės bus išsiųstos, mes Jums atsiųsime siuntos numerį, kurio pagalba galėsite sekti savo siuntos kelią http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska arba http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/

ĮSPĖJAME, JOG SIUNTAI IŠKELIAVUS UŽ LIETUVOS RIBŲ, SIUNTOS KELIAS NEBĖRA RODOMAS TOL, KOL SIUNTA PASIEKIA GAVĖJO ŠALĮ.

"Efarmos" vaistinė neprisiima atsakomybės už siuntos praradimą dėl trečiųjų šalių įsikišimo (muitinės, narkotikų kontrolės, ir t.t.), tačiau, jei Jūs negausite siuntos dėl Lietuvos pašto ar kitų partnerių netinkamos veiklos, mes įsipareigojame kreiptis dėl siuntos paieškos ir padėti Jums visais su paieška susijusiais klausimais. Taip pat, jei pristatyta siunta bus fiziškai pažeista, prašome jos nepriimti arba iškart po priėmimo padaryti nuotraukas ir atsiųsti mums kaip netinkamo pristatymo įrodymą. Mes įsipareigojame tokias prekes pakeisti.


 

 

 

Jei turite klausimų, pageidavimų ar pastabų dėl prekių pristatymo paslaugų – prašome kreiptis el. paštu info@efarma.lt arba tel. +370 640 24655 darbo dienomis.

Pagarbiai,
UAB „Efarmos“ vaistinė
info@efarma.lt