ROZMARINŲ EKSTRAKTAS VONIA, 500ml Dr. Forster

ROZMARINŲ EKSTRAKTAS VONIA, 500ml Dr. Forster
€ 14,62
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

ROZMARINŲ EKSTRAKTAS VONIA, 500ml Dr. Forster

Nustatyta, kad kvapiųjų rozmarinų aromatas ramina centrinę nervų sistemą, padeda atsigauti po stresinių situacijų. Rozmarino vonios tonizuoja, padeda kvėpavimo sistemai, gerina kraujotaką ir didina kraujospūdį. Vaistažolių ekstraktas su rozmarinu tonizuoja. Rozmarinas yra nepakeičiamas sergant kvėpavimo sistemos, raumenų ir reumatinėmis arba odos ligomis, sutrikus kraujotakai, peršalus, esant sąstoviui kepenyse, sutrikus skrandžio ir nervų sistemos veiklai.

Dr. Förster  voniai skirtų ekstraktų receptūros kruopščiai parenkamos, naudoti galima ne tik paprastose voniose, bet ir džakuzi voniose. Procedūra teigiamai veikia odą, minkština ir stangrina ją, atveria poras, stimuliuoja kraujotaką.

Vaistažolių ekstraktas voniai tonizuoja, mažina nervingumą.

Vonioms pilama 5 ekstrakto kamšteliai, prausiantis pakanka kelių lašų, dušui- 1 koncentrato kamštelio ant kempines. Vandens temperatūra vonioje turi būti 36º- 38ºС. Šioje temperatūroje geriausiai atsiskleidžia aktyvių medžiagų poveikis. Vonioje reikia pagulėti 15-20 minučių. Ekstraktai lengvai tirpsta vandenyje, nepalieka pėdsakų vonioje.

500 ml

Pagaminta Vokietijoje