Saldiklis Canderel N5x100

Saldiklis Canderel N5x100
€ 8,62
AR
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Maisto papildas Saldiklis Canderel N5x100

CANDERELis –tai saldiklis, sudarytas iš mums įprastų amino rūgščių (asparagino ir fenilalanino), kurias gauname su kasdieniniais maisto produktais: mėsa ir pieno produktais, kiaušiniais, vaisiais, daržovėmis, duona. Naujojo CANDERELio skonis dar labiau artimesnis cukrui. Jis neturi kartaus prieskonio kuris būdingas kitiems saldikliams (pvz.sacharinui ). CANDERELyje net 98% mažiau kalorijų, jis 180-200 kartų saldesnis nei cukrus.
1 CANDERELio tabletė ar šaukštelis - tai 0.3 kcal. Palyginimui -1 šaukštelyje cukraus yra 16 kcal. Saldumu 1 tabletė  CANDERELio atitinka 1 cukraus šaukštelį.

CANDERELį saugu vartoti. Atlikus daugiau nei 200 mokslinių tyrimų, Pasaulinė Sveikatos organizacija (PSO) patvirtino jo saugumą. 

Maistinė vertė  100 g  1tabl. (85g) 
Energetinė vertė  367 kcal 0,03 kcal 
Baltymų  20,3 g  17 mg 
Angliavandenių  71,6 g  61 mg 
Riebalų  0 g  0 g 

85 mg sudedamosios dalys:
15mg aspartamo, 66mg laktozės, 4mg kroskarmeliozės (rišančiosios medžiagos).

Naujiena. Canderelyje dabar yra acesulfamo- k, kuris suteikia dar geresnį skonį ir galimybę kepti dar skanesnius ir įmantresnius pyragus, ruošti įvairiausius patiekalus.  Acesulfamas neturi įtakos gliukozės kiekiui, cholesteroliui, triglicerdams. Tinka vartoti diabetikams. Aspartamo acesulfamas pagerina CANDERELio termines savybes, todėl kepiniai nepraranda saldumo, net ir kepant aukštesnėje nei 200°C temperatūroje. Naujų patiekalų receptų ieškokite tinklalapyje www.canderel.uk.com.

Laikyti sausoje ir tamsioje vietoje.

Gamintojas. SEARLE. Anglija

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.