SAMOZDRAV - kvėpavimo aparatas

SAMOZDRAV - kvėpavimo aparatas
€ 97,50
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Papildas SAMOZDRAV - kvėpavimo aparatas

Aparatas „Samozdrav“ yra specialus kvėpavimo prietaisas, sukurtas N. A. Agadžianiano, Rusijos medicinos mokslų akademijos akademiko ir jo kolegų iš Samaros, tikslu natūraliu, nemedikamentiniu būdu, pašalinti pagrindinę širdies - kraujagyslių ligų priežastį - arteriniame kraujyje sumažėjusį angliarūgštės dujų (CO2) kiekį. Jis susideda iš dviejų dalių: pagrindinės dalies – kapnikatoriaus, kurio veikimo esmė yra padidinti CO2 kiekį kraujyje ir kapnometro, kuriuo matuojamas kvėpavimo lygis ir anglies dvideginio kiekis kraujyje.
Kapnikatorius oficialiai vadinamas „Treniruokliu - fizkultūriniu imitatoriumi“ (TFI), kadangi kvėpuojant šiuo aparatu organizme vyksta pasikeitimai analogiški pasikeitimams, kurie vyksta dėl fizinių krūvių, pvz., bėgiojimas kasdien nemažiau 5 km., jogos pratimai. Tačiau pastarieji būdai reikalauja daug valios pastangų ir laiko sąnaudų. 30-60 min. per dieną kvėpuojant per kapnikatorių įprastu, ramiu, lygiu, be sulaikymų kvėpavimu, gauname laikiną, padidintą CO2 kiekį kraujyje (priklausomai nuo reguliavimo, bet ne daugiau už normą 6,5 %). Naudojant. antrą įrenginį – kapnometrą, galima 1 kartą per 2 mėn. patiems pamatuoti savo kvėpavimo intensyvumą ir stebėti jo normalizavimo procesą.
Treniruoklis fizkultūrinis imitatorius) – kapnikatorius yra fiziologijos mokslo ir inžinerinės kūrybos produk-tas, padedantis atkurti ir stiprinti žmogaus sveikatą be vaistų vartojimo. Tokie veiksniai kaip judėjimo stoka (hipo-dinamija), įvairūs stresai, nervinė įtampa ir kiti gyvenimo iššūkiai veikia žmogaus organizmą neigiamai: ima siaurėti kraujagyslės, sutrinka audinių aprūpinimas krauju, deguonimi, atsiranda lėtinės ligos, beveik visada padidėja krau-jospūdis – atsiranda hipertonija. Pakanka per dieną vienos trumpalaikės kvėpavimo procedūros ir jūsų kvėpavimo intensyvumas, esant ramybės būklei, per keletą mėnesių sumažės iki normos.
Paprasta, kasdieninė 30-60 min. procedūra per 4-10 mėn. atstato susiaurėjusias kraujagysles į normalią būklę, dėl to sumažėja arba visai nebelieka poreikio naudoti kraujagysles plečiančių medikamentų. Normalizuojasi krūvis širdžiai, kraujo spaudimas, normalus tampa visų organų, taip pat ir širdies bei smegenų aprūpinimas krauju. Dingsta infarkto ir insulto grėsmė. Organizmo normalaus aprūpinimo krauju atstatymas yra svarbi profilaktikos sąlyga, norint išvengti kvėpavimo organų, širdies-kraujagyslių sistemos, virškinamojo trakto, judėjimo-atramos aparato ir kitų negalavimų, kuriuos sukelia kraujotakos sutrikimai ir raumenų spazmai.
Kraujo mikrocirkuliacijos pagerėjimas padeda įveikti ar bent palengvinti nemažai kitų lėtinių ligų, tokių kaip hipertonija, išeminė širdies liga, osteochondrozė, astma, bronchitas, nemiga, alergija, aterosklerozė, migrena, artritas, parodontozė, artrozė, prostatitas, kolitas, gastritas, vidurių užkietėjimas, skrandžio žaizdų ligos ar 2-o tipo diabetas. Organizmo treniravimo pasėkoje padidėja organizmo imunitetas, atsparumas virusiniams susirgimams, gripui ir kita. Patirtis patvirtina, kad kvėpavimo procedūros visais atvejais pagerino gyvenimo kokybę, sureguliavo kvėpavimą, pagerino bendrą savijautą ir stipriai mažino poreikį vartoti vaistus.
„Samozdrav” naudojimo išskirtinė ypatybė, tai paprastumas ir kiekvienam prieinamumas. Kompleksu gali naudotis bet kuris žmogus, bet kokio amžiaus, kadangi čia jam nereikalingos jokios fizinės ar valios pastangos. Naudojant kapnikatorių, nesugaištama papildomai laiko, kadangi juo galima naudotis pvz., skaitant laikraštį ar žiūrint televizorių. Svarbu, įsigijus aparatą, atidžiai išstudijuoti jo pasą, kuriame aprašyta (kartu su iliustracijomis) kapnikatoriaus surinkimo etapai ir kapnometro naudojimo instrukcija.
Komplekso ,,Samozdrav” pagrindinė dalis yra kapnikatorius – įrenginys, formuojantis oro mišinį, skirtingą nuo atmosferos, su mažesniu deguonies kiekiu ir padidintu (reguliuojamu) CO2 kiekiu. Kvėpuojant per kapnikatorių įprastu, ramiu, lygiu, be sulaikymų kvėpavimu, gauname laikiną, padidintą CO2 kiekį kraujyje. Šie pasikeitimai or-ganizme yra analogiški pasikeitimams, vykstantiems dėl fizinių krūvių. Treniruočių ciklą sudaro 4 arba 5 etapai, kurių metu reguliuojant kameras nustatomas vis didesnis krūvis. Kiekvieno etapo trukmė 1-1,5 mėnesio ir prikaluso nuo žmogaus amžiaus bei sveikatos būklės. Per dieną daroma viena 30-60 min. kvėpavimo procedūra. Į treniruoklio (TFI) kompleksą įeina Kapnometras – paprastas įrenginys matuoti kvėpavimo lygiui ir anglies dvi-deginio (CO2) kiekiui kraujyje. Naudodami antrą įrenginį, tai yra kapnometrą, Jūs galite patys matuoti savo kvėpavimo intensyvumą ir atitinkamai stebėti jo normalizavimosi procesą. Tai polietileninis fiksuoto dydžio maišelis su dviem vožtuvėliais. Kvėpuojant maišelis prisipildo per tam tikrą laiką (per 1-4 minutes), iš kurio pagal pateikiamas lenteles nustatoma CO2 koncentracija organizme.
Naudojantiems ,,Samozdrav”, pagyvenusiems žmonėms per 4-10 mėn. keletą kartų sumažėja minutinė kvėpavimo apimtis (MKA), pvz. nuo 8-12 iki 3-5 litrų per minutę. Atitinkamai CO2 kiekis kraujyje palaipsniui didės ir pasieks 6-6,5 nuošimčių (procentų) normą. Arteriolių tonusas praktiškai taps tokiu, kaip 25-30-mečio. Ne veltui žmonės, pasinaudoję ,,Samozdrav”, dažnai palygina jį su ,,šviežiais obuoliais”. Tai realus atjaunėjimas, nors ir fiziologine prasme.
Normalizavus kraujotaką per išplėstas mikrokraujagysles, pašalinama išemijos būsena, t.y. deguonies badas ląstelėse. Jos pradeda dirbti ir funkcionuoti pilnu pajėgumu. Ląstelių geresnio aprūpinimo deguonimi rezultatas - tai pagerėjęs imuninis organizmo statusas dėl normalaus aprūpinimo deguonimi.
šiandien žmonės gali įsigyti “Samozdrav„. O jo įsigijimo išlaidos greitai atsiperka ir duoda žmogui realią ekonomiją, kadangi nereikalingos lėšos vaistams įsigyti. Komplekso ,,Samozdrav” išorė atrodo tokia paprasta, kad pamatę pirmą kartą, daugelis nustemba: ,,Nejaugi toks nedidelis plastmasinių detalių rinkinys, plius ,,maišas” iš polietile-no, gali iš tikrųjų duoti tokį fantastišką efektą?” Dažnai žmonės nustemba ir nepasitiki. Mūsų pagrindinis teiginys yra tai, kad daugumos labiausiai paplitusių chroninių susirgimų pagrindinė priežastis – tai arteriolių susiaurėjimas dėl CO2 trūkumo. Sveikų ir segančių lėtinėmis ligomis žmonių fiziologiniai tyrimai rodo, kad pastariesiems būdinga bendra savybė – žemas anglies dvideginio (CO2) procentas kraujyje dėl padidėjusio kvėpavimo intensyvumo – Lėtinio hiperventiliacinio sindromo.
Žema CO2 koncentracija kraujyje sukelia mikrokraujagyslių (arteriolių) spazmus ir metabolinius pažeidi-mus. Paanalizuokime galimas pasekmes. Galvos smegenų kraujagyslių susiaurėjimas apsunkina kraujotaką, dėl to kyla tokie negalavimai kaip galvos svaigimas, nemiga, migrena, atminties pablogėjimas. Visi šie simptomai neiš-vengiamai veda prie insulto
Širdies kraujagyslių susiaurėjimas – įvairių širdies darbo sutrikimų šaltinis, kadangi širdies raumens (mio-kardo) ląstelės ir vainikinė arterija negauna pakankamai deguonies. Daugeliu atvejų tai sukelia infarktą;
Astmos atveju susirgimo priežastis yra tokia pati. Sergančiojo astma bronchai, esant intensyvesniam negu sveiko žmogaus kvėpavimui, susitraukinėja aktyviau;
Mikrokraujagyslių suspaudimas padidina periferinį kraujotakos sistemos pasipriešinimą. Dėl to padidėja kraujospūdis, padidėja širdies apkrovimas sukeldamas skausmus. Tokioje situacijoje atsitiktinis stresas gali sukelti infarkto ar insulto priepuolį;
Žemas CO2 kiekis pažeidžia šarminį-rūgštinį audinių balansą. O dėl to vystosi tokios ligos kaip aterosklero-zė, artritas, druskų nusėdimas įvairiuose organuose.
Vaistai, kurie tokiais atvejais vartojami, padeda tik laikinai, juos reikia vartoti pastoviai ar ilgą laiką, todėl, jie turi neigiamą šalutinį poveikį. Žmonės pripranta prie tokių vaistų, todėl juos periodiškai reikia keisti. Blogiausia yra tai, kad nė vieni žinomi vaistai nepašalina lėtinių negalavimų priežasčių. Kvėpavimo aparate panaudotas fizio-loginės organizmo treniruotės metodas. Žmonių, naudojančių šį aparatą, medicininiai tyrimai rodo fantastiškus rezultatus – 50-mečio, 60-mečio žmogaus organizmas pradeda dirbti kaip 25-mečio! Gydymo kursą šiuo aparatu išėjo jau milijonai žmonių. Galima pasirinkti paprastą arba eksportinį treniruoklio variantą. Treniruoklis turi fiziologinį, o ne cheminį poveikį. Pradėti jį naudoti nereikia gydytojo rekomendacijų.