SIGMA Širdies ritmo monitorius ONYX FIT

SIGMA Širdies ritmo monitorius ONYX FIT
€ 88,33
AR
Gamintojas: Sigma, Italija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

SIGMA Širdies ritmo monitorius ONYX FIT

Šis koduotą signalą turintis Onyx linijos širdies ritmo monitorius skirtas viesiems sportininkams, kurie stengiasi pagerinti savo fizinę formą. Didžiausi jo privalumai tai patogus menių ir įvairios treniruočių funkcijos: fitneso testas, padėsiantis nustatyti jūsų fizinę formą, ratų skaičiuoklis (50 ratų), reguliuoamos treniruočių zonos bei 7 treniruočių atmintis, kad būtų galima analizuoti ir įvertinti treniruotes. Šis laikrodis taip pat turi laisvai programuojamą ištvermės treniruočių funkciją, kuri padės organizuoti treniruotes bei daug kitų naudingų funkcijų.

Šiais laikais širdies ritmo monitorius lygiai taip pat reikalingas fizinių pratimų atlikimui kaip sportiniai bateliai. Naudoti jį patariama kiekvienam, kas užsiiminėja aerobiniais fiziniais pratimais. Monitorius – tai „protingas“ prietaisas, kuris parodo kiek dūžių per minutę atlieka jūsų šrdis. Aerobiniams pratimams tai pati geriausia savikontrolės priemonė, leidžianti jums treniruotis su reikiamu intensyvumu. Nustatę jums tinkamą lygį jūs bet kurią minutę galite stebėti ar jūs laikotės jums reikalingų ribų ir jums nebereikia spėlioti. Širdies ritmo monitoringas, išreikštas širdies dūžiais per minutę, jums leidžia žinoti kokiu intensyvumu jūs treniruojatės, taigi jums nebereikia spėlioti ar jūs treniruojatės nepakankamai intensyviai ir taip laiką švaistote vėjais ar jūs treniruojatės per stipriai ir jums gresia persitreniravimas. Tikriausiai mažai žmonių žino, kad esant vienam širdies ritmui yra treniruojama širdis, esant kitokiam - deginami riebalai, o dar prie kito – vystomas raumenų pajėgumas. Taigi jei mes nestebime savo širdies mes taip ir nesužinosime ka tiksliai mes veikėme treniruotėje, sode, atlikdami namų ruošą ar net sėdėdami svarbiame susirinkime, juk psihoemocinio krūvio metu mūsų pulsas pakyla lygiai taip pat kaip sunkaus fizinio darbo metu, taigi ir neigiama stresinė situacija yra tokia pati. Pagrindinė Sigma Onyx serijos sąvybė yra koduotas skaitmeninis signalas. Kodavimas padeda išvengti problemų, kilančių dėl kitų šalia esančių širdies ritmo monitorių bei įvairių elektros prietaisų (pvz. mob. telefonų, racijų). Taig šis kodavimas leidžia sportuoti didelėje sportininkų grupėje, tarp daugybės kitų pulso matuoklių, nebijant trikdžių ir neteisingos informacijos jūsų matuoklyje.

FUNKCIJOS:Pulsometras; Laikrodis; Data; Žadintuvas; Chronometras; Širdies darbo viršutinė ir apatinė ribos; Garsinis aliarmo signalas peržengus nustatytas ribas; Treniruotės laikas nustatytose ir už nustatytų ribų; Didžiausias širdies darbo dažnis; Vidutinis širdies darbo dažnis; Sudegintų kalorijų skaičius; Sudegintų riebalų kiekis gramais; Ratų/etapų skaičius; Laiko skaičiavimo atgal chronometras; Vienos treniruotės procentinis laiko kiekis virš nustatytos maksimalios ribos; Esamo širdies darbo dažnio procentinis palyginimas su didžiausiu širdies darbo dažniu; Šviesa; Koduotas signalas; Duomenų išsaugojimas; Nepraleidžia vandens; Daug kitų papildomų funkcijų Gamintojas: SIGMA, Vokietija