SIGMA Širdies ritmo monitorius PC15

SIGMA Širdies ritmo monitorius PC15
€ 58,79
AR
Gamintojas: Sigma, Italija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

SIGMA Širdies ritmo monitorius PC15

PC15 - tai širdies ritmo monitorius visiems, kas mėgsta sportuoti ir nori tai daryti protingai. Jame yra visos svarbiausios funkcijos. Tai puikus jūsų treniruočių vedlys, kuris padės kontroliuoti ir planuoti treniruotes. Šiais laikai šis prietaisas lygiai taip pat reikalingas fizinių pratimų atlikimui kaip sportiniai bateliai. Naudoti jį patariama kiekvienam, kas užsiiminėja aerobiniais fiziniais pratimais. Monitorius – tai „protingas“ prietaisas, kuris parodo kiek dūžių per minutę atlieka jūsų šrdis. Aerobiniams pratimams tai pati geriausia savikontrolės priemonė, leidžianti jums treniruotis su reikiamu intensyvumu. Nustatę jums tinkamą lygį jūs bet kurią minutę galite stebėti ar jūs laikotės jums reikalingų ribų ir jums nebereikia spėlioti.

Širdies ritmo monitoringas, išreikštas širdies dūžiais per minutę, jums leidžia žinoti kokiu intensyvumu jūs treniruojatės, taigi jums nebereikia spėlioti ar jūs treniruojatės nepakankamai intensyviai ir taip laiką švaistote vėjais ar jūs treniruojatės per stipriai ir jums gresia persitreniravimas. Tikriausiai mažai žmonių žino, kad esant vienam širdies ritmui yra treniruojama širdis, esant kitokiam - deginami riebalai, o dar prie kito – vystomas raumenų pajėgumas. Taigi jei mes nestebime savo širdies mes taip ir nesužinosime ka tiksliai mes veikėme treniruotėje, sode, atlikdami namų ruošą ar net sėdėdami svarbiame susirinkime, juk psihoemocinio krūvio metu mūsų pulsas pakyla lygiai taip pat kaip sunkaus fizinio darbo metu, taigi ir neigiama stresinė situacija yra tokia pati. Papildoma informacija: Naudojimo instrukcija (PDF rusų k.) Naudojimo instrukcija (PDF vok., anglų k.)

FUNKCIJOS: Pulsometras; Laikrodis; Data; Žadintuvas; Chronometras; Širdies darbo viršutinė ir apatinė ribos; Garsinis aliarmo signalas peržengus nustatytas ribas; Treniruotės laikas nustatytose ir už nustatytų ribų; Didžiausias širdies darbo dažnis; Vidutinis širdies darbo dažnis; Sudegintų kalorijų skaičius; Sudegintų riebalų kiekis gramais; Atsigavimo laikas; Ratų/etapų skaičius; Laiko skaičiavimo atgal chronometras; Vienos treniruotės procentinis laiko kiekis virš nustatytos maksimalios ribos; Esamo širdies darbo dažnio procentinis palyginimas su didžiausiu širdies darbo dažniu; Šviesa Gamintojas: SIGMA, Vokietija