Stak (21pak.) ANIMAL

Stak (21pak.) ANIMAL
€ 48,95

Nėra prekyboje

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija

Papildas Stak (21pak.) ANIMAL

Kaip rimtas sunkiaatletis, tu nori tapti didesniu ir stipresniu. O kas gi nenorėtų? Todėl ieškai bet kokios palankios galimybės. Galingai treniruojiesi ir teisingai maitiniesi. Tačiau to nepakanka. Norisi daugiau. Pagerinęs organizme natūraliai gaminamų anabolinių hormonų, tokių kaip (vyriškasis hormonas) bei augimo hormono lygius, pastebėsi didžiulį skirtumą, jei kalba eina apie trokštamų rezultatų siekimą. Todėl mes sukūrėme Animal Stak – produktą, natūraliai gerinantį terono bei augimo hormono lygio funkcijas.
Kai kalbama apie hormono lygio kėlimą, galvoje reikia turėti keletą dalykų: pirma, reikia įsitikinti, kad hormono lygis nėra žemas – prasta mityba (per daug intensyvios treniruotės)  gali įtakoti žemą ttestastorono lygį; antra, reikia sumažinti anabolinių hormonų, tokių kaip teronas, virsmą kitais hormonais (estrogenais, dehidrotesronu (DHT); ir trečia, reikia įsitikinti, kad „laisvojo“ tesono ir „bendrojo“ tesno santykis yra optimalus.

Žinant šiuos virsmus, galima išnaudoti tikrąjį savo organizmo potencialą. Universal Nutrition kūrė Animal Stak atsižvelgdami į šias tris, anksčiau išvardintas sąlygas ir pagamino visiškai išbaigtą natūralų terono gamybos paketą. Animal Stak sudėtyje esantys ingredientai natūraliai padeda išvengti hormonų virsmo į estrogenus ir dehidrotesą (DHT). Jame taip pat yra medžiagos, didinančios tterono lygį. Tačiau bene svarbiausias elementas yra „laisvojo“ ir „bendrojo“  lygio santykio optimizavimas.


Taip yra todėl, kad didžioji teterono dalis yra susirišusi su specifiniu organizmo baltymu (SHBG ). Todėl būtina žinoti „laisvojo“ teono lygį. „Laisvasis“ testronas yra vyriško hormono forma, atsakinga už tai, kad atletai pasiektų aukštus rezultatus.

Nors ir koks naudingas būtų, „laisvasis“ teronas organizme aptinkamas labai mažais kiekiais. Faktas, kad tik labai mažytė „bendrojo“ tesrono dalis yra „laisvos“, ar, kitaip sakant,  aktyvios formos (mažiau nei 2%). Pagalvokite, net ir tada, kai jūsų organizmas gamina 700 ng/dl bendrojo tterono, tik 14 ng/dl ar net mažiau yra laisvos formos, kuri gali būti produktyvi, prisirišdama prie androgeninių receptorių. Tad didinant „bendrojo“ testono kiekį (ką gali Trlus Tetris papildai), svarbiausia padidinti „laisvojo“ teono lygį (ko dažnai negali kontroliuoti tokie papildai).

Taigi, ieškodami papildomų būdų išnaudoti savo organizmo anabolinių hormonų potencialą, pirmiausiai išbandykite Animal Stak. Ir visai nesvarbu, ar turite žemą, vidutinį ar aukštą terono lygį, Animal Stak padės panaudoti tuos 98 % beverčio tesrono, tad maksimaliai galėsite išnaudoti savo galimybes – galimybes augti! 
 
Plačiau apie šį ANIMAL papildą skaitykite .
 
VARTOJIMAS: 1 pakelį kasdien 3 savaites. Treniruočių dienomis  vartoti 30 minučių prieš treniruotę. Ne treniruočių dienomis vartoti į tuščią skrandį, tarp valgymų. Geresniems rezultatams pasiekti po 3 savaičių vartojimo, daryti 1 savaitės pertrauką. Siekiant geresnių rezultatų vartoti ir Animal Pak. Neviršyti rekomenduojamo kiekio.
Produktas veikia tik laikantis specialios mitybos programos ir specifinio treniruočių plano.
 
Draudžiama vartoti iki 18 metų. Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

PASTABA:
 kai kurios sporto organizacijos ir federacijos gali drausti šio produkto vartojimą, todėl prieš vartojant reikia išsiaiškinti dėl preparato vartojimo legalumo toje sporto šakoje.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.