Sterimar 50 ml. FIZIOLOGINIO JŪROS VANDENS TIRPALO AEROZOLIS

Sterimar 50 ml. FIZIOLOGINIO JŪROS VANDENS TIRPALO AEROZOLIS
€ 8,97
AR
Gamintojas: Fumouze Laboratoires, Prancūzija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Sterimar 50 ml. FIZIOLOGINIO JŪROS VANDENS TIRPALO AEROZOLIS

Nosis ir jos gleivinė yra labai svarbi kvėpavimui. Įkvepiamas oras nosyje sušildomas ir sudrėkinamas (veikia kaip oro kondicionierius). Kai nosies gleivinėyra pernelyg sausa arba išburkusi, ji negali tinkamai funkcionuoti. Gleivinėje taip pat yra patogeninių mikrobų, dėl kurių gali išsivystyti ausų-nosies-gerklės srities uždegimas. Taigi tokia paprasta nosies higienos priemonė kaip plovimas STERIMAR preparatu padeda nosiai normaliai funkcionuoti. STERIMAR privalumas prieš įprastus fiziologinius tirpalus tas, kad jo sudėtyje yra jūros vandens elementų. Mikrodifuzine aerozolio sistema nosies ertmė švelniai išplaunama, nesužeidžiant ryklės gleivinės.

STERIMAR yra natūralus produktas:
atstatantis normalų nosies gleivinės drėgnumą;
pašalinantis nosies sekretą;
palengvinantis nosies išpūtimą ir mokantis vaikus teisingai išpūsti nosį.

Jūros vanduo renkamas giliuose vandenyse toliau nei už 20 kilometrų nuo kranto linijos, kur jis negali būti užterštas pajūrio vandenimis. Tikrinamas jo grynumas, jis sterilizuojamas ir gaminamas izotoninis tirpalas. Jūros vandens sudėtis yra labai įvairi, jame yra 92 elementai ir visi mikroelementai. Varis svarbus apsaugant organizmą nuo infekcijų ir pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. manganas ypač reikalingas esant alergijai. Siera yra mitybinis nosies gleivinės membranos elementas.

Rekomenduojama naudoti:
kasdieninei nosies higienai naujagimiams, vaikams ir suaugusiems.
STERIMAR gali būti naudojamas nuo kudikystės. Nosies gleivinei drėkinti sausoje aplinkoje.
STERIMAR yra saugus, neturi šalutinio poveikio, nes tai sterilus jūros vanduo, lakiosios dujos yra inertiškos ir veikia baktericidiškai.
STERIMAR palengvina nosies išpūtimą, efektyvų gleivių nutekėjimą iš nosies ertmių ir tuo žymiai pagerina ausų-nosies-gerklės srities higieną.
STERIMAR efektyviai padeda nutekėti gleivėms esant ūmiam, lėtinei ir pooperacinei nosies patologijai, taip pat palengvina kvėpavimą.

Instrukcija

STERIMAR aerozolis gali būti naudojamas laikant jį bet kokioje padėtyje. Naujas anatominis antgalis kūdikių šnervytėms tinka taip pat kaip ir suaugusiems.

1 - Numaukite apsauginį kamštelį.
2 – Švelniai įkiškite antgalį į nosies landą tokiu kampu kaip parodyta paveikslėlyje.
3 – Spustelkite antgalio pagrindą.
4 – Leiskite skysčio pertekliui nutekėti į gleivinę, tada išpūskite nosį.

Dozės 2 – 6 įpurškimai į kiekvieną nosies landą per dieną.
STERIMAR kasdieninei nosies higienai gali būti naudijamas ilgą laiką, gerai toleruojamas įvairaus amžiaus žmonių.

Sudedamosios dalys: Jūros vandens 31,82ml (sudėtyje yra mineralai Na, K,Mg ir mikroelementai: B, P, Si, Ba, Sn, Sr, Zn, Fe, Mo, Co, Al, Cr, Ni, Cu).
Išgryninto vandens iki 50 ml.

Po 10 dienų vartojimo
Kūdikiai ir vaikai

Grafikas
78% atveju Strerimar buvo efektyvus


% kenčiančių nuo obstrukcinio rinito

Sterimar vartojimas rinoferinginei dezinfekcijai vaikams. Dr. Contencin, R. Debre ligoninė Paryžiuje, LOR skyriaus vedėjas.