Super SENI Large sauskelnės 30vnt.

Super SENI Large sauskelnės 30vnt.
€ 20,58
AR
Gamintojas: TZMO, Lenkija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Super SENI Large sauskelnės 30vnt.

Orui laidžios sauskelnės suaugusiems „DIENINĖS“.
Tinka gulinčių žmonių priežiūrai dienos metu.
Sugėrimas: 2100 ml
Dydis: 3 – klubų apimtis nuo 100cm iki 150 cm
Daugkartiniai lipdukai, elastingos juosmens juostelės, orui laidūs,
be latekso, su “Odour Stop” kvapą neutralizuojančia sistema.
Lašiukai: ∆∆∆∆∆∆

Orui laidžios sauskelnės žmonėms, turintiems vidutinį ir sunkų šlapimo nelaikymą. Gaminius gali naudoti ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantys žmonės, ir gulintys pacientai. Vietoj tradicinės izoliacinės plėvelės panaudota orui laidi medžiaga leidžia kūnui laisvai kvėpuoti. Būtent todėl labai retai atsiranda iššutimų. Orui laidžių sauskelnių naudojimas žymiai pagerina paciento savijautą ir komfortą bei leidžia išlaikyti gerą odos būklę. Vietoj įprastų lipdukų gaminys turi specialius užsegimus-lipdukus, kurie patikimai prisitvirtina prie išorinio sauskelnių sluoksnio.

Super Seni - tai „dieninės„ sauskelnės, t.y. jų sugėrimo laipsnis yra standartinis. Šią gaminių grupę galima atskirti pagal spalvotas juostas ant orui laidžios medžiagos - Super Seni jos yra mėlynos (žr. Spalvų žymėjimo sistema). Super Seni skysčių sugėrimo laipsnis yra toks pat kaip Seni Standard sauskelnių su plėvele (su mėlyna plėvele).

Be galo svarbu pacientui tinkamai parinkti sauskelnių dydį. Siekiant užtikrinti visišką apsaugą nuo pratekėjimo, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad gaminys turi gerai priglusti prie kūno ir tarpkojyje, ir per liemenį. Dažnai žmonės pasirenka per dideles sauskelnes - taip yra dėl klaidingos nuomonės, kad didelis dydis užtikrina didesnį saugumą. Tačiau šiek tiek didesnis didelio dydžio sugėrimo laipsnis neužtikrina geresnės apsaugos, jeigu dydis parinktas netinkamai; priešingai - dėl per didelio dydžio skysčiai gali pratekėti į išorę.

Super Seni - tai:

* sugėrimas - dvigubas skysčius sugeriantis sluoksnis su superabsorbentu
* idealus prigludimas prie kūno - elastingas diržas per liemenį iš priekio ir nugaroje; elastingi krašteliai; dvigubi užsegimai-lipdukai užtikrinantys patikimą pritvirtinimą
* komfortas - drėgmės indikatorius,minkštas išorinis sluoksnis (orui laidi medžiaga)
* saugumas - drėgmė sulaikoma sauskelnių viduje, toli nuo odos; orui laidi medžiaga apsaugo nuo iššutimo; šoniniai krašteliai apsaugo nuo skysčių pratekėjimo per šonus; sudėtyje nėra latekso, todėl labai retai pasireiškia alergijos atvejai (Latex Free)
* diskretiškumas - viršutinė medžiaga yra balta ir savo struktūra ji panaši į audinį, todėl anatominės sauskelnės lieka nepastebimos netgi po šviesiais drabužiais, be to, jos nešlama; speciali Odour Stop savybė apsaugo nuo nemalonaus kvapo
* dydžių žymėjimas: Extra Small = 0; Small = 1; Medium = 2; Large = 3; Extra Large = 4