VELYM dantų pasta - kremas MINERAL, 75ml

VELYM dantų pasta - kremas MINERAL, 75ml
€ 9,61
AR
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

VELYM dantų pasta - kremas MINERAL, 100ml

Kaip veikia VELYM MINERAL?
Kremo VELYM balinamasis poveikis gaunamas dėl ypač smulkių ir švelnių emalio nepažeidžiančių medžiagų – tinkamai susmulkintas kvarcas nebraižo dantų emalio. Naudojant šį kremą reguliariai, dėl natūralios veikliosios medžiagos BIOLYCON poveikio gana greitai grįžta natūralus dantų spindesys, dingsta nuo maisto ar rūkymo atsiradusios dėmės.

 
Veikliąją medžiagą BIOLYCON sudaro: 
• Iš Islandijos kerpių pagaminta rūgštis. Šis augalas turi unikalių balinamųjų ir antibakterinių savybių, šalina dantų apnašas ir pradeda atkurti natūralų baltumą, neleidžia daugintis bakterijoms, vystytis ėduoniui, stabdo dantų akmenų susidarymą, stiprina imuninę sistemą. 
• Echinacina B, gaunama iš ežiuolės šaknų, kuri jau ištisus amžius naudojama kovoje su žaizdomis ir infekcinėmis ligomis. Ežiuolė vartojama ir dėl jai būdingo uždegimą mažinančio poveikio. 
Kreme esantys alavijų ir ananasų ekstraktai, sinergetiškai veikdami su erškėtuogėmis, kuriose gausu vitamino C, dar labiau sustiprina uždegimą slopinantį poveikį. Todėl šis kremas itin rekomenduojamas žmonėms, kurių dantenos kraujuoja. Sudėtyje esantis terminis vanduo optimaliai pagerina remineralizacijos procesą, o jame esantys natūralūs oligoelementai (cinkas, magnis, varis, geležis) balansuoja burnos gleivinės ląstelių medžiagų apykaitą. Be to, terminis vanduo turi gaivinamąjį ir eutrofinį poveikį burnos minkštiesiems audiniams. Tai užtikrina, kad, naudojant šį dantų kremą, burnos kvapas bus gaivus. 
Nustatyta, kad dėl per didelio burnos ertmės rūgštingumo gali atsirasti nedidelių danties emalio skilimų, susidaryti sąlygos dantenų uždegimui vystytis. Kita vertus, silpnai šarminis pH skatina dantenų ligų židinių atsiradimą. Tad geriausias variantas, kai dantų pasta nekeičia burnos Ph. Šią savybę taip pat turi VELYM dantų kremas. 


Dantų kremas VELYM: 
• Naikina bloga burnos kvapą. 
• Balina natūraliai ir saugiai, ne tik atkurdamas emalį, bet ir užtaisydamas jau esančius jo pažeidimus. 
• Sumažina net ir labai didelį dantų jautrumą. Tam tereikia patepti dantis kremu ir nenuskalauti. 
• Galima saugiai naudoti kiekvieną dieną. 
• Dėl stipraus uždegimą slopinančio poveikio labai tinka kraujuojančiomis dantenomis besiskundžiantiems žmonėms. 
• Užtikrina ypač švarių dantų pojūtį. 
• Galima be jokių apribojimų naudoti vaikams.