Vitix gelis 50g - padeda sureguliuoti odos depigmentaciją

Vitix gelis 50g - padeda sureguliuoti odos depigmentaciją
€ 37,16
AR
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Vitix gelis 50g - padeda sureguliuoti odos depigmentaciją

VITIX Gelis padedantis sureguliuoti odos depigmentaciją - VITIX padeda atkurti normalų melanino kiekį Vitiligo pažeistose ląstelėse ir apsaugo nuo Vitiligo progresavimo. - VITIX yra visiškai naujas preparatas skirtas atkurti laisvųjų radikalų fiziologinį balansą epidermio ląstelėse (melanocitai ir keratinocitai). Patentuota Vitix veiklioji medžiaga pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. - Kaip naudoti Vitix ? ViTiX turėtų būti vartojamas 2 kartus per dieną Vitiligo pažeistose vietose, o taip pat ant pažeidimų kontūrų. ViTiX geliui pilnai įsigėrus į odą, gali būti naudojami įprasti kremai ar kitos kosmetikos priemonės. - Vitix yra matinis, neriebus, su granulėmis gelis. Lengvai įžiūrimose mikrogranulėse yra ypatingai švelnios augalinės veikliosios medžiagos. Įtrinant pirštais gelį į odą, gelis sušyla ir iš jo atsipalaiduoja veiklioji medžiaga.

Vitix veiklioji medžiaga – augalinės kilmės, antioksidacinių savybių turintis tam tikros melionų rūšies (Cucumis melo) ekstraktas. Jame esanti katalazė ir kiti fermentai pažeistose odos epidermio ląstelėse suriša laisvąjį vandenilio peroksidą ir tuo pačiu atkuria sutrikusią melanino gamybą.

Sudėtis. Patentuota veiklioji medžiaga EXTRAMEL, kurios sudėtyje yra katalazės ir deguonies radikalų dismutazės, ekstrahuotų iš melionų (Cucumis melo). Aktyvūs fermentai yra „uždaryti“ palmių aliejaus granulėse (mikrosferose), ir taip apsaugoti nuo vandens ir oro poveikio. Mikrosferos nuneša šiuos fermentus į baltmės pažeistas epidermio ląsteles.
Naudojimas. Tepti du kartus per dieną, ryte ir vakare. Būtina būti saulėje ar soliariume, nepasitepus priemone su saulės filtrais ir be makiažo. Anksčiau jo naudojimo technologija buvo sudėtingesnė ir tik gydytojas galėjo parodyti, kaip teisingai užtepti, nepažeidžiant mikrosferų. Dabar viskas kur kas paprasčiau. ViTiX geliui pilnai įsigėrus į odą, gali būti naudojami įprasti kremai ar kitos kosmetikos priemonės.