VIVASAN Aliejus 33 ŽOLELĖS (universalus) 50ml

VIVASAN Aliejus 33 ŽOLELĖS (universalus) 50ml
€ 33,12
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Papildas VIVASAN Aliejus 33 ŽOLELĖS (universalus) 50ml

VIVASAN Aliejus 33 ŽOLELĖS (universalus) 50ml

Universali eterinių aliejų kompozicija, sudaryta iš 33 vaistinių augalų: eukaliptų, smulkiųjų mirtenių, dirvinių mėtų, apelsinų, indiškų citrinžolių, gvazdikėlių, kadagių, rožmedžių, citrinų, rozmarinų, siauralapių levandų, šalavijų, čiobrelių, Ceilono cinamonmedžio, karčiojo miramedžio (abisiniškojo), bazilikų, ladano, gulsčiosios gaulterijos, pankolių, snapučių, mandarinų, laurų, kalninių pušų, pistacijų, stirakso dervos, peletrūnų (vaistinių kiečių), krapų, salierų, vanilės, balzganųjų vilkdalgių, balzaminio miramedžio sakų,, galbaninių ferulų ir ženšenio.
Šio aliejaus įvairiapusiško naudojimo paslaptis – jo veikimas tinka daugeliu atvejų. Rūpestingai parinkta vertingiausių, ypač švariai išvalytų, eterinių aliejų kombinacija užtikrina jo efektyvumą ir ekonomiškumą.
Aliejus sukomponuotas iš 33 vaistinių žolelių, jis turi stipriai veikiančių baktericidinių, antivirusinių ir kitų efektyviai veikiančių savybių, padedančių atgauti sveikatą bet kuriuo metų laiku.
Efektyviai veikia slogą, persišaldymą, kosulį, malšina galvos skausmą, padeda įveikti nemigą. Malšina juosmens, sąnarių ir raumenų skausmus, ramina traukulius. Stabdo dantenų kraujavimą ir uždegimą, malšina dantų ir gerklės skausmus, nemalonų burnos kvapą. Mažina vabzdžių sugeltų vietų patinimą, ramina skausmą ir niežulį. Atbaido vabzdžius. Dezinfekuoja patalpų orą, naikina rūkalų kvapą.

Naudojimo būdai:

• Karšta inhaliacija: Padeda nuo kosulio. 3-4 lašai į karštą vandenį.
• Šalta inhaliacija: Padeda nuo persišaldymo ir slogos. 1-2 lašai ant servetėlės, kuri nakčiai dedama prie/ant nosies ir burnos.
• Garintuvas: Dezinfekuoja ir gaivina patalpų orą, naikina tabako dūmų kvapą, atbaido vabzdžius. Ramina, šalina nemigą ir galvos skausmus. Gripo ir persišaldymo ligų profilaktika. 3-5 lašai su vandeniu arba 5-10 lašų gryno aliejaus.
• Aromatinė vonia: Profilaktika ir pagalba gydantis nuo persišaldymo, gripo, malšina sąnarių skausmus, reguliuoja kraujo apytaką). Veikimas priklauso nuo vandens temperatūros. Aliejus į šiltą 28-33°C vandenį veikia raminamai, 33-36°C vonia tonizuoja. Vonia ruošiama taip: reikia 6-8 lašus aliejaus sumaišyti su emulgatoriumi-tirpikliu (medumi, actu, pienu) ir supilti į paruoštą vonią vandens. Dėmesio! Vonios vandens temperatūrą reikia kontroliuoti specialiu vandens termometru, nes eukaliptų ir dirvinių mėtų aliejai mažina odos pojūčius temperatūrai.
• Aromamedalionas: Peršalimo ir gripo profilaktika. Šalina nemigą ir galvos skausmą. 2-3 lašai.
• Masažas: Šalina traukulusi, raumenų skausmus ir/ar patempimas, radikulitas. Malšina po fizinių krūvių atsiradusius raumenų skausmus. Radikulito atveju masažas su šiuo aliejumi padeda greičiau pasveikti. Aliejų 33 žolelės galima naudoti ne tik gryną, bet ir maišyti su masažiniu ar funkciniu odos aliejumi. 25-30 lašų aliejaus į 50 ml bazinio aliejaus.
• Įtrynimas: Palengvina sąnarių skausmus. 5 lašai+10 lašų bazinio aliejaus. Nuo galvos svaigimo, galvos skausmo, migrenos. 2-3 lašais gryno aliejaus švelniais masažo judesiais įtrinti smilkinius ir sprandą .
• Skalavimas: Šalina nemalonų burnos kvapą, dantenų uždegimą ir kraujavimą, ramina dantų skausmą. 1-2 lašai į stiklinę šilto vandens. Skalauti 2 kartus per dieną.
• Odos aplikacijos: Įgėlus vabzdžiui šalina paraudimą ir patinimą, malšina niežėjimą. 1 lašas ant vabzdžio įgeltos vietos.
• Kosmetikos priemonių įsodrinimas: Ilgalaikė apsauga nuo įvairių bakterijų, virusų ir kitokių infekcijų. Kelis lašus aliejaus įlašinti į skystą muilą.
• Patalpų dezinfekavimas: Apsaugos nuo virusinės infekcijos ir gripo sukėlėjų. 3-5 lašai į 1 litrą karšto vandens – garinti ir valyti durų rankenas, laiptų turėklus.
• Į vidų vartoti tik pasitarus su gydytoju! Mažina gerklės skausmą, ramina kosulį. 1-2 lašus aliejaus užlašinti ant cukraus ir sučiulpti.


Perspėjimas: Nenaudoti vaikams iki 2 metų!